[ Black_eyed @ 03.03.2005. 13:56 ] @
Jel ima neka ekstenzija koja bi mi cuvala flash animacije?

Cuvao sam flash animacije preko Tools/Page Info ali takve fajlove (iako imaju eksteziju swf) samo Firefox hoce da otvori, ostali prijavljuju gresku.

[ Andrej Čvoro @ 03.03.2005. 17:30 ] @
Aj neka mi neko objasni zasto se svaki put otvaraju nove teme kada neko ima neko pitenje u vezi Firefox extenzija...Postoji vec nekoliko takvih tema (jedna je u TOP) pa zasto tamo lepo ne postavis pitanje...Ovako se bezveze gomilaju teme...
(ovo je samo moje misljenje)

Poz
[ Shadowed @ 03.03.2005. 17:32 ] @
Tema koja je TOP-ovana ne sluzi za potraznju ekstenzija samo za "ponudu" tj. preporuku.
Razmatra se uvodjenje TOP teme za ovako nesto. Do tad ili postavljajte novu temu ili se nadovezite na neku postojecu ako izgleda da bi bilo prikladno.
[ byM4k5 @ 04.03.2005. 02:26 ] @
Citat:
Black_eyed: Jel ima neka ekstenzija koja bi mi cuvala flash animacije?

Cuvao sam flash animacije preko Tools/Page Info ali takve fajlove (iako imaju eksteziju swf) samo Firefox hoce da otvori, ostali prijavljuju gresku.


Trebalo bi da se moze otvoriti u IE. Ako ne moze, onda nabavi podrsku za Flash i instaliraj je, ili nabavi neki Flash Player....
[ Black_eyed @ 04.03.2005. 06:23 ] @
Citat:
andrej: Aj neka mi neko objasni zasto se svaki put otvaraju nove teme kada neko ima neko pitenje u vezi Firefox extenzija...Postoji vec nekoliko takvih tema (jedna je u TOP) pa zasto tamo lepo ne postavis pitanje...Ovako se bezveze gomilaju teme...
(ovo je samo moje misljenje)

Poz


I ja sam tako razmisljao pa mi je moderator skinuo poruku i rekao da je stavim ovde...prema tome TOP tema za potraznju i iskustva sa FireFox extenzijama
[ Alexxajlo @ 05.03.2005. 16:52 ] @
Ja na isti način snimam flash animacije i nisam imao problema do sada.
Probaj sa novom verzijom Firefox-a.