[ Walker @ 04.03.2005. 16:03 ] @
http://www3.ptt.yu/usluge/index.php?id=wireless

Cene su im odlicne

Mislim.......Neverovatno !!!!
[ suca @ 04.03.2005. 16:37 ] @
lele.. zamalo srcka da me strefi. i to jos bez pdv-a...
[ sinpetrovic @ 04.03.2005. 16:41 ] @
Jesu li oni malo vise ili .... 70.000 prikljucenje!!! i jos bolje 64 kbps 5.500 din

jos na sve to PDV

ili su greskom otkucali koju 0 vise?



[ vindic8or @ 04.03.2005. 16:53 ] @
broj korisnika te usluge ... 0
broj zainteresovanih ... 0
broj dana do kraja tiranije telekoma ... 60+?


hehehe :)
[ a1200 @ 04.03.2005. 19:23 ] @
Oni su jos u srednjem veku... mogli bi malo da se raspitaju okolo koje su cene. Cekam dan kada ce napokon prestati njihov monopol. Sa ovakvim nacinom poslovanja zasluzuju brz i veoma bolan bankrot.
[ Mihailo @ 04.03.2005. 20:26 ] @
Citat:
a1200: zasluzuju brz i veoma bolan bankrot.


Ne ne .. to bi išlo na teret poreskih obveznika i budžeta.
Bolje brzu i bolnu privatizaciju :o)
[ xtraya @ 04.03.2005. 21:15 ] @
Citat:
Dostupnost usluge: usluga je za sada dostupna u Beogradu, sa radijusom zone pokrivanja od 15 km u odnosu na lokaciju bazne stanice PTT NET-a u Katićevoj 14-18, Beograd.



15 km a?

HA HA,na 2,4? HA HA HA

strogi smekerizam majke mi, da nece da prave svakome p2p link sa kanopijem ili ce da rade freq hoping sa alvarionom?

jedan od njihovih korisnika ima 256 kbit ali FH varijantu(udaljen 2 km od katiceve), i to ne radi bas sjajno, stavise upload je katasrtofalan ponekad

e a to ako je DSSS na slaviji, dobro dobicete jedan scan rezultat vec za koji dan,pa cete zakljuciti na sta ce to da lici....

[ sinpetrovic @ 04.03.2005. 21:56 ] @
Citat:

REGISTRACIJA: 70.000 din - zasnivanje pretplatničkog odnosa, plaća se jednokratno, samo prilikom priključenja.

U cenu su uključeni:

- troškovi iznajmljivanja potrebne opreme na strani korisnika koja ostaje vlasništvo PTT NET-a i privremeno je iznajmljena dok traje korišćenje usluge;


Da li ce vratiti pare ako im otkazem pretplatu :)

... sada sam se setio kao i za tel. liniju kada ti tutnu ugovor
telefonska linija ostaje u vlasnistvu (mrske nam kompanije) a bez pitanja ti nabiju dvojnike oce li i tako da iznajmljuju istu antenu tj. ap na vise korisnika na jednoj lokaciji, zamislite wireless internet sa dvojnicima :)
[ Gojko Vujovic @ 04.03.2005. 22:29 ] @
Nemojte mešati PTT i Telekom, to nisu iste stvari! PTT nema monopol i ovim cenama verovatno ciljaju na firme po Beogradu, i vrlo je moguće da njima mogu da pruže zadovoljavajuću uslugu - vreme će pokazati, sačekajte da čujemo iskustva. Mada izbor frekvencija im je loš, ali šta da se radi, drugih opcija nemaju.

Ovo nema veze sa Telekomom, tako da nemojte to mešati.
[ jc denton @ 04.03.2005. 22:39 ] @
Tako je. Verujem da je usluga sasvim korektna kao sto i pise na sajtu.
[ bazuka @ 05.03.2005. 09:39 ] @
Mislim da su zaboravili da DODAJU jos koju nulu da bi to izgledalo kako traba!

A da sto se tice monopola ja mislim da su u pitanju meseci, jer koliko se secam monopol je bio do 2005god.
[ Gojko Vujovic @ 07.03.2005. 08:32 ] @
Sad sam bolje pogledao sajt - PTT će da radi ovaj vajrles sa frequency hopping tehnologijom. To ste zaboravili da primetite, to je ključna stvar u celoj priči i odatle i cena opreme. Taj vajrles nema nikakve veze sa ovim DSSS "za mase" i usluga je prvenstveno namenjena firmama.
[ xtraya @ 07.03.2005. 11:40 ] @
da gojko, eno imaju alvariona do patrijarsije, i znas kako radi?

radi do 1 popodne dobro a od 1 do 5 katastrofa (jos je bedni 256kbit link)
a o uploadu da ne pricam, to je tek beda