[ string_ @ 29.05.2002. 13:36 ] @
Izasle su FULL verzije >> DREAMWEAVER MX, FLASH MX (pise NEW... ko ce ga znati sto je) , FIREWORKS MX , COLDFUSION MX! :))
Pravac download > www.macromedia.com. Ja sam ih sve poskidao....:)
[ Aleksandar Marković @ 05.06.2002. 19:37 ] @
Juce sam se malo igrao sa MX i..kako kazu MX isnt dreamweaver 5.0 its more...

Cista petica (desetka) za Macromediu...:-))

p.s. A i php od sada "funkcionise" na Dreamweaveru..vise nego odlicno...
[ ||NeX|| @ 06.07.2002. 14:01 ] @
Toliko je dobar da sam azuvijek zaboravio na Front Page.
Strava je.....long live Macromedia!!!
[ NetworkAdmin @ 06.07.2002. 16:41 ] @
odlican je samo malo malo usporen. Naravno da sam u XP poskidao sve one efekte tipa fade, shadow i druge opcije sto su usporavale menije ali ovo je bas sporo, doduse kada se radi sa shortcats puno je brze samo hajde popanti sve shortcats
[ Merjadok @ 07.07.2002. 09:05 ] @
A u čemu je razlika izmedju UltraDEV-a i MX-a?
[ dr ZiDoo @ 08.07.2002. 10:12 ] @
Citat:
Merjadok:
A u čemu je razlika izmedju UltraDEV-a i MX-a?


Pa pazi, prvo MX je proizvod koji radi sa WinXP operativnim sistemom, za razliku od ultradeva. Naravno radi i ultradev pod xp-om, ali ne kako treba.

npr. Ako ukljucis one glupe XP skinove i udjes u Dev i kliknes na prozorce propertis videces plavu liniju preko pola prozora.

Drugo MX je nova verzija DW, tj. donosi razna poboljsanja, defoult podrsku za PHP, neke nove fazone tj. www.macromedia.com pa citaj news log.
[ Merjadok @ 08.07.2002. 18:18 ] @
Dobro, meni podrska za Xp i ne znaci mnogo (mozda u buducosti ), ali PHP me zanima ... Nista, ostaje mi da probam pa da vidim.

Hvala na odgovoru i pozdrav,
[ MAD-MAX @ 13.07.2002. 16:01 ] @
Da li u Dreamweaveru MX mogu da pravim ASP.NET strane?

[Ovu poruku je menjao random dana 31.07.2002 u 02:34 PM GMT]
[ dr ZiDoo @ 14.07.2002. 08:11 ] @
Moze.
Da ne zna neko link neki dobra (po mogucnosti domaci) gdje imas vise o toj ASP.NET tehnologiji?
[ ||NeX|| @ 15.07.2002. 00:49 ] @
Asp.net (aspx) je podržan!
Što se tiće crackova mislim da ste na pogrešnom mjestu i da svako dijete zna za mjesto zvano Astalavistom!
[ random @ 31.07.2002. 14:41 ] @
Upravo sam obrisao jedno 6 poruka iz ove teme u kojima su se tražili crackovi i piratske kopije komercijalnog softvera. Skrećem pažnju moderatorima WebDev foruma da warez i pirating nisu u skladu sa politikom Elitesecurity-ja i da u skladu sa time oštrije moderišu ovaj forum i skreću pažnju članovima na to. Članovima preporučujem da, ako ih već interesuju takve stvari, diskusiju vode preko emaila. I za kraj, ekipa Elitesecurity-ja vam preporučuje da koristite OpenSource softver, jer je besplatan, a već hoćete/morate da koristite komercijalni softver, onda ga platite. Drugim rečima, poštujte programere, njihovo vreme i znanje, pa ćemo možda jednog dana i mi Srbi biti u informatičkoj Evropi.
[ Aleksandar Marković @ 31.12.2002. 13:36 ] @
Update: list of bugs fixed in Dreamweaver MX version 6.1.

LINK

Download


[ -zombie- @ 31.12.2002. 14:57 ] @
Citat:
random:
I za kraj, ekipa Elitesecurity-ja vam preporučuje da koristite OpenSource softver, jer je besplatan, a već hoćete/morate da koristite komercijalni softver, onda ga platite. Drugim rečima, poštujte programere, njihovo vreme i znanje, pa ćemo možda jednog dana i mi Srbi biti u informatičkoj Evropi.


1) kada bude postojao neki OS program toliko dobar kao DW, odmah cu ga koristiti.

2) kada moja plata bude kao i programerska na zapadu ($50k+) onda cu VRLO RADO kupiti...

3) ...