[ kobac66 @ 09.03.2005. 07:10 ] @
Kao sto subjekt kaze. Ima li neko iz Sremcice da je uspeo da se nakaci na nekog bezicnog provajdera?
[ sokko @ 10.04.2005. 22:59 ] @
Pa ja sam svojevremeno (pre godinu dana) dogovarao sa Beogridom da postave AP u naselju Gorica. Ali posto su oni "prezauzeti" (ili neprofesionalni - ne ulazim to) a ni interesovanje nije bilo na zadovoljavajucem nivou sve to jos uvek ceka (nesto).
Sumnjam da ces uspeti da se zakacis bilo gde. Eventualno mozes da uhvatis poneki signal ali da ostvaris vezu - malo verovatno.
Ako ima interesovanja kod tebe u kraju javi mi se na PM pa da opet pokusamo nesto da organizujemo.
Poziv vazi i za ostale koji zive ili znaju nekog ko zivi u Sremcici.
Pozdrav.
[ kobac66 @ 11.04.2005. 08:21 ] @
Citat:
sokko: Pa ja sam svojevremeno (pre godinu dana) dogovarao sa Beogridom da postave AP u naselju Gorica. Ali posto su oni "prezauzeti" (ili neprofesionalni - ne ulazim to) a ni interesovanje nije bilo na zadovoljavajucem nivou sve to jos uvek ceka (nesto).
Sumnjam da ces uspeti da se zakacis bilo gde. Eventualno mozes da uhvatis poneki signal ali da ostvaris vezu - malo verovatno.
Ako ima interesovanja kod tebe u kraju javi mi se na PM pa da opet pokusamo nesto da organizujemo.
Poziv vazi i za ostale koji zive ili znaju nekog ko zivi u Sremcici.
Pozdrav.


I ja sam se raspitivao ponesto ali slaba vajda bez ozbiljnog interesovanja nekog od provajdera posto bi trebala malo ozbiljnija oprema koja bi morala da se montira sa obe strane... Samo jedna usmerena antena prema AP u gradu ne bi mogla nista da uradi.
Mislio sam da eksperimentisem nesto sa moje kuce ali imam vrlo sirok pogleda na prazan prostor levo od grada, a od grada vidim otprilike samo surcin i deo novog beograda a to je predaleko.
Sto se interesovanja tice i nije bas neko, bar sto se tice ljudi sa kojima se druzim, mada mislim da bi se vec pronaslo nesto vise interesenata medju mladjom populacijom zainteresovanom za igrice, ali takve nesto slabije poznajem. :)
[ djovani @ 17.12.2005. 16:32 ] @
Citat:
I ja sam se raspitivao ponesto ali slaba vajda bez ozbiljnog interesovanja nekog od provajdera posto bi trebala malo ozbiljnija oprema koja bi morala da se montira sa obe strane... Samo jedna usmerena antena prema AP u gradu ne bi mogla nista da uradi.
Mislio sam da eksperimentisem nesto sa moje kuce ali imam vrlo sirok pogleda na prazan prostor levo od grada, a od grada vidim otprilike samo surcin i deo novog beograda a to je predaleko.



I je l bilo nesto od svega ovoga?

I ja sam u Sremcici, doduse, kad bi wireless i dosao do nas, ja sam u zaledjini pa do mene tesko da bi neki signal dosao, ali znam par drugara koji imaju zelju da se prikace na bilo kakvu mrezu, jer je stanje po tom pitanju u Sremcici stvarno zalosno.
[ sokko @ 18.12.2005. 14:07 ] @
http://www.elitesecurity.org/tema/148755-Wirless-Sremchici

Obavesti drugare da posalju na PM njihov mail pa cemo se organizovati.
[ aleksandar_jos @ 27.12.2005. 12:43 ] @
OPTIKOM.net
Ce uskoro postaviti AP u vasem kraju
Svi zainteresovani nek mi posalju e-mail na [email protected]
da bi utvrdili gde je najpogodnije za AP

Pozdrav
Aleksandar

[Ovu poruku je menjao aleksandar_jos dana 27.12.2005. u 13:48 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao aleksandar_jos dana 27.12.2005. u 19:04 GMT+1]