[ Asddddd @ 17.03.2005. 17:23 ] @
Naime u pitanju je igraonica u kojoj je do sad bio piratski win xp profesional, sutra mi stizu original xp prof. jel moram da instaliram ponovo win ili mogu samo da promenim serijske brojeve postojeceg win-a ?
[ TomaParComp @ 17.03.2005. 18:33 ] @
Ne moraš ništa da radiš, samo zalepi nalepnicu.

Prijateljski savet: Nalepnica se nikako ne može odlepiti, pa ako ti se pojavi potreba da iz nekog razloga promeniš kućište biće problem, zato lepo zalepi prvo selotejp na kućište (onaj široki) pa onda na njega zalepi nalepnicu, tako ćeš sebi olakšati kasnije odlepljivanje.
[ Asddddd @ 17.03.2005. 18:38 ] @
Znaci ne moram cak ni cd key da menjam ? :) e pa to je super onda, a inache hvala za ovaj savet sa nalepnicom to se ne bih setio ... thx man :)
[ Doa @ 21.03.2005. 23:34 ] @
Da ne otvoram neke druge teme, evo ovde cu da dodam nesto sto me zanima .







Zanimame koja je RAZLIKA izmedju XP PRO (PIRAT) i Licenciranog XP PRO

Imali n original nesto vishe nekih dodataka ili je sve ?
[ pctel @ 22.03.2005. 13:07 ] @
Ne, Microsoft je izdao posebni "WindowsXP Pirated edition", koji je totalno drugaciji od legalnog Windows-a:


Salu na stranu, nema razlike, piratski je nastao tako sto je neko uzeo legalan i umnozio u milion primeraka..
[ Deep|Blue @ 23.03.2005. 10:44 ] @
pa valjda je razlika u tome sto piratska verzija ima blokiranu proveru registracije windowsa.

[ sasas @ 23.03.2005. 11:43 ] @
Citat:
pa valjda je razlika u tome sto piratska verzija ima blokiranu proveru registracije windowsa.


mislim da ne ... ako misliš na aktivaciju, radi se o tome da se piratuje Corporate Edition windowsaXP, koji ima isključenu aktivaciju. Pa su onda pirati kopirali tu verziju. Corporate edition se ni po čemu drugom ne razlikuje od 'običnih' windowsa.

ss.