[ sEaGhOsT @ 14.06.2002. 17:17 ] @
DA li znate neki dobar program za kolekciju cd-ova koje imam i da u njemu vodim evidenciju sta sam kome dao, posto vecina njih ne vraca cd-ove a ja posle nekog vremena zaboravim kome sam dao, a on moj disk prisvoji i ja ga vise nemam.
[ Reljam @ 14.06.2002. 17:33 ] @
Toplo preporucujem Notepad ili Excel - bez zezanja. Zasto da bezveze instaliras jos neki program koji ko zna kako radi kada mozes da koristis bilo koj od ova dva da uradis isti posao?
[ afrocuban @ 14.06.2002. 21:33 ] @

WhereIsIt je CD Katalogizer bez koga ne bih mogao da opstanem! Cudo je sta uz pomocu Plug-Inova taj program moze da cuva od informacija o vasim diskovima...
[ Mario @ 15.06.2002. 05:54 ] @
Citat:
sEaGhOsT:
DA li znate neki dobar program za kolekciju cd-ova koje imam i da u njemu vodim evidenciju sta sam kome dao, posto vecina njih ne vraca cd-ove a ja posle nekog vremena zaboravim kome sam dao, a on moj disk prisvoji i ja ga vise nemam.

I ja imam sličan problem, razmišljao sam da postujem ovako nešto.Gde može da se nađe ovaj program(ostavi adresu ili kaži da ostavljamo mail, ako nije mnogo veliki).
[ afrocuban @ 16.06.2002. 23:21 ] @

http://www.whereisit-soft.com

Pokupite sa ovog sajta i sve plug-inove za ranije verzije (cini mi se 2.x) koji se vise ne updateuju, sve ih instalirajte i videcete...

P.S. jel vam toliki problem bio da ukucate na Google-u "whereisit"?
[ Krsta @ 17.06.2002. 02:13 ] @
Poceo saj da radim jedan takav slican program, nego sad sam u guzvi pa je to u zastoju. Mada kad ga budem zavrsio postovacu link za download posto ce biti besplatan.
Pozdrav..