[ ShojkE @ 17.06.2002. 14:39 ] @
OK...
Miloje i ja smo se ofline (izvan foruma) dogovorili da napravimo "okrugli sto" koji bi okupio sve eminentnije IT novinare i da u nekoliko sati svi zajedno prodiskutujemo o desavanjima koja su se desila i o onima koja su najavljena... Po svemu sudeci ja cu biti modelator, tako da svi predlozi i vise nego dobrodosli, a ukoliko je neko od novinara zainteresovan svakako moze da nam se prikljuci... Vreme i datum ce Miloje izbaciti na forumu...

>>>> bTw trebalo bi dovesti i ekipu iz casopisa *net Ogledalo [jel on jos uvjek postoji ?] iako su vecina doktori i magistri, rijec je o ljudima koji vrlo jednostavno objasnjavaju e-komerc pojmove... <<<<<

Ekipa "Internet ogledala" ce biti prisutna na ES letu i pokusati da program ucini sto bogatijim... Takodje smo se dogovorili i oko medijskog sponzorstva i, kao sto si gore mogao procitati, zajednicke realizacije jednog od desavanja unutar ovog ES leta...

Sto se tice sportskih aktivnosti moglo bi se organizovati turnir u odbojci na pesku... Pogledacu da ostvarim saradnju sa vlasnicima Lida, tako da bi dana kada se organizuje turnir moze besplatno prelaziti i prisustvovati takmicenju... Voleo bih da cujem vase komentare na ovu ideju...

Takodje, kao sto smo svi konstatovali treba sto pre napraviti ES leto web strane sa svim informacijama i ucesnicima... Organizacija ce na taj nacin ici daleko lakse i brze...
[ Marko Bijelic @ 17.06.2002. 15:32 ] @
Citat:
ShojkE:
Takodje, kao sto smo svi konstatovali treba sto pre napraviti ES leto web strane sa svim informacijama i ucesnicima... Organizacija ce na taj nacin ici daleko lakse i brze...


ES Web Strane

Jebiga ljudi jel radimo il' ne ?

Ja sam danas zavrsio sve programerske obaveze. News skripta koja
ce sve pokretati koristi ASP/Access2K, sto nadam se nece biti problem.
Ukoliko ima ljudi sa znanjem ASPa neka se jave posto ce se raditi
dodatne skripte.

Ako ima neko nekih predloga u vezi dizajna i ostalog neka javi.

Dalje potrebni su nam dizajneri.
Sajt se radi sledecim jezicima:

XHTML 1.1
CSS 2.0
ASP
SQL

Dalje, graficki dizajneri angazujte se malo. Naime bice potrebno
odraditi jedan dio graficki orginalno sto bi ukljucilo i logo
ES IT LETA.

Dalje, malo je frka i oko hostinga, za hosting ce trebati oko
5-10 Mb. Ako neko ima ASP hosting i zeli da pomogne neka se javi.
U suprotnom hostovace se na Brinksteru...

Takodje potrebno je da se jave i moderatori koji ce uredjivati sajt,
direktno s lica mjesta.....
[ Miloje Sekulic @ 17.06.2002. 19:17 ] @
Citat:
mungos:
Citat:
ShojkE:
Takodje, kao sto smo svi konstatovali treba sto pre napraviti ES leto web strane sa svim informacijama i ucesnicima... Organizacija ce na taj nacin ici daleko lakse i brze...


ES Web Strane

Jebiga ljudi jel radimo il' ne ?
...


Ljudi, nema nista da se radi pod ES firmom dok Gojko ne odobri i ne da smernice i za ime i za host i za dizajn/programiranje.

Nista lakse nego PP Gojku i udarajte ako se dogovorite.
OK?

Miloje
[ ShojkE @ 18.06.2002. 13:05 ] @
Citat:
Miloje Sekulic:
Ljudi, nema nista da se radi pod ES firmom dok Gojko ne odobri i ne da smernice i za ime i za host i za dizajn/programiranje. :(

Nista lakse nego PP Gojku i udarajte ako se dogovorite. :)
OK?

Miloje


OK Gojko imas ekipu za programiranje, evo ja se nudim za dizajn skoljke sto vec moze vecer biti uradjeno i nudim prostor unutar www.primenet.ws-a (10-20 MB)...