[ flylord @ 18.06.2002. 16:08 ] @
POz
Dobio sam dozvolu od Gojka da reklamiram zelju za novim forumom:) Naime predlozio sam da se otvori novi forum koji bi se bavio RT i embeded sistemima, pa me zanima da li ima zainteresovanih za tako nesto. Gojko mi rekao da nadjem moderatora za to (imam tipa koji je asistent na faxu i radi projekte sa RTLinuxom) i ekipicu od 10-15 ljudi koji bi bili zainteresovani za to. Mislim da bi ovakva tema zanimal ljude koji se bavi i OS-ima ovakve namene i onima koji se bave elektronikom.
Hvala unapred za sve koji mi pruze podrsku
[ Dejan Lozanovic @ 18.06.2002. 19:25 ] @
Citat:
flylord:
POz
Dobio sam dozvolu od Gojka da reklamiram zelju za novim forumom:) Naime predlozio sam da se otvori novi forum koji bi se bavio RT i embeded sistemima, pa me zanima da li ima zainteresovanih za tako nesto. Gojko mi rekao da nadjem moderatora za to (imam tipa koji je asistent na faxu i radi projekte sa RTLinuxom) i ekipicu od 10-15 ljudi koji bi bili zainteresovani za to. Mislim da bi ovakva tema zanimal ljude koji se bavi i OS-ima ovakve namene i onima koji se bave elektronikom.
Hvala unapred za sve koji mi pruze podrsku

Podrzavam predlog :)), jer se i ja sam zanimam za RT OS-ove :)) a znam da ima dosta ljudi koji imaju potrebu za nekim Real Time OS-om
[ Jovan Marjanovic @ 19.06.2002. 12:07 ] @
Odlicna ideja. Necu da budem dobrovoljac za moderatora, ali buduci da me takodje interesuju RTOS-ovi bicu the Big Brother who is watching :))