[ vpavkov1 @ 10.04.2005. 19:51 ] @
Da li postoji neki software da se može slati SMS sa PC-a ali fiksnom linijom?
[ vpavkov1 @ 10.04.2005. 20:17 ] @
Mislim da ne kupujem fiksni telefon koji podržava sms, da li mogu koristiti PC za to?
Ali da ne moram biti konektiran na internet.
[ Cr4x0r @ 10.04.2005. 20:38 ] @
Mozes koristiti modem za to, bio sam nasao program, dobar fazon kod toga ti je da moezs header poruke promjeniti, tj. broj sa kojeg saljes, i mozes sjeb* header tako da mobitel kojem saljes zablokira :) , medutim tesko ces naci SMSC(sms service centar) koji dozvoljava da saljes sa fixsne telefonije, obicno je samo za mobilnu dozvoljen ps. to ti je broj onaj sto u mobitel upises za slanje SMS-a
[ vpavkov11 @ 11.04.2005. 10:11 ] @
HT Mostar mi je operater i dozvoljava mi slanje sms samo na fiksne tel. unutar HT Mostara i na Eronet mrežu mobilnih telefona.
Znam i koji broj trebam ukucati kao sms centar samo bi trebao kupiti aparat koji stoji 50€.
Ali ga ne bih kupovao ako postoji neki software za PC.
Samo ne mogu naći takvog programa pa ako netko zna, ako ništa zahvalit cu mu se.
[ Cr4x0r @ 12.04.2005. 19:30 ] @
kao sto rekoh bio sam neki nasao source code je bio za linux ja mislim, mogao je slati na SMSC, al nevjerujem da ti operator da da sa fixne saljes poruke, BihNEt neda, ps to ti je broj sa mobitela za slanje, na hackeri org forumu sam nekada davno bio postavio taj link al izgleda pao sajt :( potrazi nesto u smisli SMSC software send telephone tako neke keyworde
[ prsic @ 12.04.2005. 19:32 ] @
Ajde ako nadjes JAVI