[ JOJO847 @ 14.04.2005. 06:15 ] @
Jeste li se kad našli pred "totalnim potopom" u životu tj imali osjećaj da ste dotakli samo dno? Onako odjednom sve krene nizbrdo, kad vam neide od ispita, privatnog života... u biti sve što se radi ništa neide od ruke.
kako krenuti ponovo dalje ?
[ dalibord5 @ 14.04.2005. 08:27 ] @
"Dno"je sstrasno rastegljiv pojam i ma koliko lose bilo,uvek moze gore.
Nekad je jedino resenje cekati da se stvari promene.
[ AleksandarNS @ 14.04.2005. 09:02 ] @
opet postoji onaj pozitivniji ugao.
ako si dotakao dno...odatle mozesh samo gore da idesh :)

drz' se momchino :)
[ neca @ 14.04.2005. 09:05 ] @
Cim ostanem bez para osecam se kao da sam propao kroz to tvoje dno ;)))
Jos kad mi istice rok za placanje racuna za mobilni...e onda sam stvarno u krizi :))

Ali ..prodje i to jbga ;) posle par dana sve je u redu :)
[ l1nk @ 14.04.2005. 09:42 ] @
"sto te ne ubije ojaca te"
[ markolazarevic @ 14.04.2005. 09:59 ] @
Naravno da san dosta puta dotakao dno u zivotu.
[ random @ 14.04.2005. 10:42 ] @
Nabaci sebi mnogo obaveza. Bilo šta, samo da te drži konstantno zauzetim par nedelja. Sva je prilika da ćeš u tom procesu rada naći neki put, ili prosvetljenje, ili barem pare, a ako i ne budeš, barem nećeš stići mnogo da razmišljaš o zloj sudbini i da se samosažaljevaš.
[ jablan @ 14.04.2005. 10:54 ] @
Pređi u veliki bazen.

Zezam se... Što više vremena provodi napolju u šetnji. Bavi se sportom. Iskuliraj malo alkohol i droge, ako ih koristiš.
[ bakara @ 14.04.2005. 16:09 ] @
Citat:
JOJO847: Jeste li se kad našli pred "totalnim potopom" u životu tj imali osjećaj da ste dotakli samo dno? Onako odjednom sve krene nizbrdo, kad vam neide od ispita, privatnog života... u biti sve što se radi ništa neide od ruke.
kako krenuti ponovo dalje ?

Jel` to tebi tako crno? A ko ce meni da pomaze da popravljam masinu?

[ BettyBoop @ 14.04.2005. 17:30 ] @
Nekada da bi odskocio moras da padnes na dno-tako kazu neki terapeuti;)..dakle ko zna zasto je dobro!
[ tomkeus @ 14.04.2005. 17:40 ] @
Ja sam jedanput dotakao samo dno... i počeo da kopam. :)
[ Vaxter @ 14.04.2005. 18:04 ] @
Znachi idesh i dalje pod zemlju?
Ja sam sad na dnu.
Trudim se da nekako isplivam na povrshinu i da ne pochnem da kopam i da ne odam pod zemlju.
Chim ja toliko vremena provodim po raznoraznim forumima dovoljan je znak da sam pao...

Nemojte misliti pogreshno. Ja ionako visim po forumima, ali ipak sam poslednjih dana preterao.

Sve mi ide nizbrdo...
[ CONFIQ @ 14.04.2005. 19:14 ] @
Kao što je već neko naveo. Nađi sebi puno obaveza...
Ako je baš kritično nađi sebi psihologa i isplači se do kraja...
[ dalibord5 @ 14.04.2005. 21:38 ] @
Bravo za savete koji ukljucuju obaveze!!!
Rad stvarno moze da izleci mnoge probleme ili da spreci nove.
Kazu da su besposlene ruke djavolovo igraliste.
Pricam to jer sam bio ogromna "lenstina" i samo sam gledao kako da ubijem dan.
Radeci sto vise i bilo sta shvatio sam koliko novih mogucnosti svaka aktivnost daje.
U zivotu je jako malo situacija kada je toliko tesko a da nema nade u preokret.
Samo smrt...a dok je veka bice i leka.
[ abishai @ 14.04.2005. 21:51 ] @
Uzmi neki antidepresiv
[ Floyd @ 15.04.2005. 00:02 ] @
Ne jos, ali kontam da ce brzo ;)
[ Ivan Dimkovic @ 15.04.2005. 00:12 ] @
Kao sto drugi kazu - probaj da nadjes sebi obaveze, posle par nedelja teskog rada ce ti sigurno vec biti lakse, onda zacrtaj sebi neki cilj koji mozes da ostvaris i kreni da ides ka njemu, onda sledeci i tako... u jednom momentu ces ponovo dobiti viziju necega cemu tezis i vratiti se u "normalu". Kad se vratis u normalu, nastavi da aktivno radis, izlazis, putujes...

Ako ne pomogne, tj. stanje nastavi da biva isto posle mesec dana, verovatno imas blazu depresiju, nije ni to nista strasno, od toga boluje gomila ljudi - skokni do nekog dobrog psihijatra i on ce ti sigurno pomoci, uz psiho terapiju i/ili neki antidepresiv se cela stvar vrlo efikasno leci.
[ Mister Big Time @ 15.04.2005. 00:46 ] @
Dotako' sam ... dnoooo zivotaaaaa... aaaa

Mislim da ova pesma najbolje opisuje kada covek totalno pukne i "dotakne dno" .. znaci rock bottom.

Citat:
Metallica - Fade To Black

Live it seems, will fade away
Drifting further every day
Getting lost within myself
Nothing matters no one else
I have lost the will to live
Simply nothing more to give
There is nothing more for me
Need the end to set me free

Things not what they used to be
Missing one inside of me
Deathly lost, this Can t be real
Cannot stand this hell I feel
Emptiness is filling me
To the point of agony
Growing darkness taking dawn
I was me, but now he 's gone

No one but me can save myself, but it's too late
No, I can't think, think why I should even try
Yesterday seems as though it never existed
Death Greets me warm, now I will just say goodbye
[ Concept @ 15.04.2005. 09:03 ] @
Dotako sam dno zivotaaaaaaaaaaaa
i pakao i ponoreeeeeeeeeeeeeeeeee

ma meni je sve od nove godine krenulo nizbrdo,a sto vise i jace radim da se iscupam sa tog dna sve vise tonem
[ Vaxter @ 15.04.2005. 19:10 ] @
Ja se izvukao.
Posle dosta vremena, ali sam se izvukao!
Shvato sm da se ne treba nervirati za svakakve gluposti!
Ne postoje stvari vredne mojih zivaca i mog vremena.
Sad sam se bachio na nele "LEPSHE" stvari i sve mi super.
Batalio sam svaku devojku, a opet sam sa svima! :)
Jeste kontradikcija, ali pali! :)

Ostale probleme, koji su inache mnooooooogoooooo veci, sam se potrudio da zaboravim bar dok ne isplivaju ponovo na povrshinu.
Tada cu nekako da ih prebrodim.
Sve je u glavi!

Samo se treba iskontrolisati.

Shto se obaveza tiche.
Pa ne volim ih puno, i one su mi jedna og stvari zbog kojih sam i poludeo!
Sad sam ih se otarasio i sve je dobro! Za sad...
[ AlexanderTheGreatest @ 15.04.2005. 20:58 ] @
Kada sam ja dotakao dno zivota to je bilo zbog ljubavi. Ostao sam sam na svetu nikoga nisam imao, nisam znao ni kuda u zivotu ni kuda u tom trenutku. Onda sam naucio sta je to samopouzdanje. Poceo da se bavim sportom. Poceo vise da ucim.
Kasnije sam poceo da vise muvam devojke. Sad sam posle toliko vremena sa onom zbog koje sam dotakao dno ali sad je ona vezana za mene vise nego ja za nju.
Sad se osecam super u zivotu. Obaveze me ispunjavaju. Nikad ne odustajem i ostvarujem sve u zivotu sto zamislim jer sve je moguce ostvariti samo je pitanje vremena.
[ BytEfLUSh @ 16.04.2005. 00:32 ] @
Citat:
Jeste li kada dotakli dno u životu ?

Oh yeah. Dno dna. Prošlog leta.
Neću da objašnjavam ali su u pravu oni koji kažu - nakon što dospeš na dno može samo da ti bude bolje, ne može biti gore od onoga što trenutno jeste. Samo se drži!!
[ Ivan Stanojevic @ 16.04.2005. 17:14 ] @
dotakao sam dno mnogo puta, ali uvek bez problema isplivam na povrsinu...


evo bas proslog leta na ronjenju mi se to desilo jedno 100 puta....
[ axez @ 17.04.2005. 01:19 ] @
[ Pandora 58 @ 17.04.2005. 02:02 ] @
Ja licno nisam,hvala Bogu,ali....
Pre nekoliko dana posetio me je jedan 21.-godisnjak koji izgleda kao preruseni mladi Princ. Momak je kao iz bajke,i resio sam da mu pomognem. Dacu mu sve sto pozeli jer izgleda kao andjeo. On je student Pravnog fakulteta,ali zivi bedno. Bojim se da je on dotakao dno zivota jer prodaje svoje mlado i lepo telo situiranim muskarcima. On ima nevinu dusu,i resio sam da mu pomognem na svaki moguci nacin da sacuva cistu dusu. Kada sretnete andjela vi to jednostavno znate u dubini duse.
[ pajaja @ 17.04.2005. 02:10 ] @
e brate ... eto... sad se toliko kidam od smeha da necu moci da zaspim do 5 sati... ( onda ide backup, pa nemam sta da radim....) :D




ni ja nisam dotako dno, zato sto sam se odlicno izvezbo da iskuliram sve, bukvalno sve...
[ Lalemajstormoler @ 17.04.2005. 02:11 ] @
Citat:
Pandora 58: Ja licno nisam,hvala Bogu,ali....
Pre nekoliko dana posetio me je jedan 21.-godisnjak koji izgleda kao preruseni mladi Princ. Momak je kao iz bajke,i resio sam da mu pomognem. Dacu mu sve sto pozeli jer izgleda kao andjeo. On je student Pravnog fakulteta,ali zivi bedno. Bojim se da je on dotakao dno zivota jer prodaje svoje mlado i lepo telo situiranim muskarcima. On ima nevinu dusu,i resio sam da mu pomognem na svaki moguci nacin da sacuva cistu dusu. Kada sretnete andjela vi to jednostavno znate u dubini duse.





Kako si mu to pomogao
[ caboom @ 17.04.2005. 02:40 ] @
dao mu je jogurt...
[ vindic8or @ 17.04.2005. 02:43 ] @
ass milk...


inace, covek je sklon tome da opisuje samog sebe u trecem licu.. hm, hm ;-)
[ caboom @ 17.04.2005. 02:45 ] @
i cezar je...
[ PAC MAN @ 17.04.2005. 02:46 ] @
Sta je bre ovo Hopa - Cupa ?
Ovo je jako nedolicno na ovom forumu!!!!!!!!!!!!
[ Corey @ 17.04.2005. 10:07 ] @
Citat:
PAC MAN: Sta je bre ovo Hopa - Cupa ?
Ovo je jako nedolicno na ovom forumu!!!!!!!!!!!!
Svi znamo i pitamo se zašto nije banovan dosad.
[ neca @ 17.04.2005. 10:56 ] @
Citat:
Pandora 58: Ja licno nisam,hvala Bogu,ali....
Pre nekoliko dana posetio me je jedan 21.-godisnjak koji izgleda kao preruseni mladi Princ. Momak je kao iz bajke,i resio sam da mu pomognem. Dacu mu sve sto pozeli jer izgleda kao andjeo. On je student Pravnog fakulteta,ali zivi bedno. Bojim se da je on dotakao dno zivota jer prodaje svoje mlado i lepo telo situiranim muskarcima. On ima nevinu dusu,i resio sam da mu pomognem na svaki moguci nacin da sacuva cistu dusu. Kada sretnete andjela vi to jednostavno znate u dubini duse.


pa ovaj je stvarno peder.... :) jel postoji neka fora da stavim na ignore njegove privatne poruke..mislim da me progoni ;)))
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[ fanfon @ 17.04.2005. 11:37 ] @
Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha...Tek malopre videh sta je napisao. Davno se nisam toliko smejao posle budjenja!!!
[ Miloš Bjelanović @ 17.04.2005. 12:33 ] @
Hm, kakva slucajnost,

povezite ovu poruku sa ovom slikom :)))))


Citat:
Pandora 58: Ja licno nisam,hvala Bogu,ali....
Pre nekoliko dana posetio me je jedan 21.-godisnjak koji izgleda kao preruseni mladi Princ. Momak je kao iz bajke,i resio sam da mu pomognem. Dacu mu sve sto pozeli jer izgleda kao andjeo. On je student Pravnog fakulteta,ali zivi bedno. Bojim se da je on dotakao dno zivota jer prodaje svoje mlado i lepo telo situiranim muskarcima. On ima nevinu dusu,i resio sam da mu pomognem na svaki moguci nacin da sacuva cistu dusu. Kada sretnete andjela vi to jednostavno znate u dubini duse.
[ pajaja @ 17.04.2005. 12:45 ] @
Ljudi sta da vam kazem....
A i mene zanima kako da stavim necije poruke na Ignore....
[ Corey @ 17.04.2005. 14:36 ] @
Ta opcija ne postoji i neverujem da će Gojko da je ubaci,ali pitaj.
[ Swayzak @ 17.04.2005. 15:44 ] @
naravno da sam dotakla dno zivota kad moram da se logujem kao neko drugi,
upravo zbog pp koje se nisu dali ignorisati.
sta jedan post moze da pocini od zivota pa to je n e v e r o v a t n o.
mislim da dno nikad nije bilo dublje i padam i padam i nikako da padnem.
cupajte me ako hocete jos onih korisnih postova od mene. ;)
[ Pandora 58 @ 18.04.2005. 00:27 ] @
Moja prijateljica slikarka ima moto po kome zivi:"Ako se zaljubis u nekoga moras da ucinis sve sto je u tvojoj moci da vise ne budes sa tom osobom!" Ja ne mogu tako da zivim. Moj moto je:"Ako si zaljubljen u nekoga pokloni mu sebe i daj mu sve sto pozeli!"
Bolje je voleti,pa i po cenu da ti srce bude slomljeno,nego ne biti zajedno sa osobom koju volis. Tako bar znate da ste ziveli,i da je vas zivot bio vredan zivljenja.
[ Zikka @ 18.04.2005. 00:50 ] @
Nisam i nadam se da necu nikada.
[ neca @ 18.04.2005. 00:55 ] @
offtopic u PM :)

Ako nista drugo...decko se ne stidi i ne krije se...
[ Mister Big Time @ 18.04.2005. 01:21 ] @
Citat:
Pandora 58: Moja prijateljica slikarka ima moto po kome zivi:"Ako se zaljubis u nekoga moras da ucinis sve sto je u tvojoj moci da vise ne budes sa tom osobom!" Ja ne mogu tako da zivim. Moj moto je:"Ako si zaljubljen u nekoga pokloni mu sebe i daj mu sve sto pozeli!"
Bolje je voleti,pa i po cenu da ti srce bude slomljeno,nego ne biti zajedno sa osobom koju volis. Tako bar znate da ste ziveli,i da je vas zivot bio vredan zivljenja.


suva romantika!

[ miniC @ 18.04.2005. 01:25 ] @
Koliko god vam se to cinilo kao dno, otkud znate da je bas to dno??? Zar ne moze nize???
[ zoran @ 18.04.2005. 01:37 ] @
I ja sam mislio nekad da je to dno......ali posle njega dolazi još jedno dno .........kao neki spratovi........i nikad kraja.............
[ JOJO847 @ 18.04.2005. 11:49 ] @
hvala za podršku.
Mislim da se s svakim problemom treba uhvatiti u koštac i nema predaje i cmizdrenja.
Zanimalo me kako vi gledate na te stvari i vaša iskustva.
Btw nije ništa zlonamjerno al kad vidim neke postove od pandore 58 tek onda shvatim sto znaci bit sjeban.
[ Mister Big Time @ 18.04.2005. 18:01 ] @
Citat:
Pandora:
Taj mladi Princ je zaista nesto posebno. Jedan u milion! Takvom carobnom momku
covek bi skinuo zvezde s neba. Dacu mu sve sto pozeli da bi mogao opusteno da sprema
ispite i da se ne opterecuje banalnim stvarima. Momak nema kompjuter,nema dovoljno
novca za hranu,nema kvalitetnu odecu,ma nema nista. Kada je prvi put svratio kod
mene poklonio sam mu jaknu jer je napolju bilo hladno a on je dosao u nekoj
iznosenoj trenerci. Danas sam mu poklonio kisobran jer je napolju lila kisa. Dao sam
mu novac za putne troskove da moze da obidje roditelje koji zive u unutrasnjosti a
koje nije video 9 meseci!
Taj mladi Princ me je toliko
ocarao svojom blistavom
inteligencijom,sarmom,i raskosnom
muskom lepotom da cu mu sve dati.


s-t-r-a-s-n-o...

[ g@rfild @ 18.04.2005. 19:06 ] @
Citat:
Ja sam jedanput dotakao samo dno... i počeo da kopam. :)

I onda si pronasao cup sa zlatom :)

Imao sam par gluposti ali ko sto neko rece sto te ne ubije moze samo da te ojaca.
Veruj da posle neuspeha ide uspeh. Potpuno je normalno da u nekim situacijama (ili vezanim) dozivis neusper. Jer jedini nacin da ne dozivs neuspeh je da nikad nista ne pokusas
[ Mister Big Time @ 18.04.2005. 23:19 ] @
Citat:
g@rfild:Potpuno je normalno da u nekim situacijama (ili vezanim) dozivis neusper. Jer jedini nacin da ne dozivs neuspeh je da nikad nista ne pokusas


"You got to lose to know how to win"

"But you can't win until you're not afraid to lose"


Citat:
It's a bitch, but life's a roller coaster ride
The ups and downs will make you scream sometimes
It's hard believing that the thrill is gone
But we got to go around again, so let's hold on
[ Corey @ 19.04.2005. 14:54 ] @
Citat:
Mister Big Time
A nisi mogao da napišeš poslovice na našem jeziku;)