[ Shady_NS @ 17.04.2005. 18:28 ] @
Da li neko moze da mi preporuci neki dobar forum ili sajt sve jedno gde moze da se plati rekamiranje sajta , mislim postavljanje bannera i tako to poshto mi je dojadilo sa besplatinom top listama ,banner exchange itd.Ali naravno ne bi da platim na nekom sajtu pa da dobijem 5 posetioca :( .
Aj ako neko zna neshto o ovome molim da odgovori (pomogne) i naravno bilo bi najbolje jos kada bi taj sajt bio bar u slicnom kontekstu kao moj.
Moj sajt je na adresi : http://xcatwalks.com i nije jos sve zavrseno ali uglavnom kada dobijem credit card procesor (marchant Account)sve ce biti gotovo ...
Uglavnom mi treba najbolji predlog za reklamiranje ovog sajta ,i ne mora da bude za dzabe...
[ boccio @ 17.04.2005. 19:28 ] @
Uf, za te celebrities/adult sajtove je mnogo losa situacija ja bi od toga bezo ko dzavo od krsta...

Osim toga, imam utisak da ti pristup tome nije bas dobar. Ti zelis par linkova na sajtove/forume gde bi ti bilo OK da platis banner i dobijes kvalitetne posete i/ili lead-ove?
I kao to je to...parice krecu da kaplju...
Teze ce to malo Na dzabe zaboravi. Daj malo informacija o svom sajtu. Cije su galerije/clipovi? Za ovakav tip sajta bi verovatno bilo dobro da se galerije submituju po TGP-ovima (iako je losa strana toga sto vuce jeziv bandwidth), plati bannere na TGP-ovima (skupo ali sve se vrti oko njih ), ima dosta adult review sajtova, vidi da se uglavis tamo, na SERP-ove zaboravi (posete direktno sa pretrazivaca), napravi neki svoj affiliate program...

Tesko da ti nesto konkretnije mogu reci sa ovako malo informacija...
[ Shady_NS @ 17.04.2005. 19:47 ] @
Pa pazi klipovi neki su moji a neki downloavdovani sa drugog sajta , mada mislim da je to ne vazno.Ne mislim ja da je to bash tako lako samo trazim najbolji niacin da ga izrklamiram i dobijem kvalitetan trafic.
I naravno da nece pare da kaplju same od sebe a i rekao sam da necu nishta za dzabe da sam se smorio od toga a i ne mislim da stenem na ovom samo da nadjem dobar marchant account ili.... i da pocnem sa ovim sajtom pa cu da probam onda neshto sa vishe adult gluposti pa kada napravim jedno 10 sajtova onda mislim da ce da krene kako treba samo mi treba jako dobra reklama a bandwitch nije problem.
Jos uvek najveci mi je problem glupi gataway za creditne kartice ....