[ NenadS @ 27.06.2002. 17:10 ] @
Nije mi jasno ko je mogao tek ovako da promeni termin ??? :(
[ UroS @ 27.06.2002. 17:36 ] @
da ja sam gledao i kolko sam video nije prikazana cela reklama vec samo mali deo ko zna zbog cega...
no dobro lepo je ispalo
[ NenadS @ 27.06.2002. 17:58 ] @
Stravno ne znam zasto nisu prikazali celu reklamu, nije cak ni tona bilo...
Nemate pojma koliko sam se zbog ovoga iznervirao !!!
Ali nije ni profesor za to odgovoran... ima tu nekih (oni sto su skratili emisiju) koji su na vrhu i zele da ugase emisiju... pa su to verovatno oni uradili ali sta da se radi... sta je bilo bilo je :(

Ajde onda za sledecu nedelju neka neko snimi deo programa, pa neka donese u emisiju, za torbica kad i gde, pa da prikazemo to !!

p.s.
Mnogo sam ljut !!!
[ Mario @ 27.06.2002. 22:22 ] @
Nisi ti kriv, velika je greška što je emisija počela sat vremena ranije. Ja sam mnogo ljudi obavestio o sadržaju emisije, misliće da sam ih ispalio. Sasvim slučajno sam uključio TV pola sata ranije i video Šojketa i priču o ES letu.
[ Serbian Fighter @ 28.06.2002. 01:08 ] @
Citat:
Mario:
Nisi ti kriv, velika je greška što je emisija počela sat vremena ranije. Ja sam mnogo ljudi obavestio o sadržaju emisije, misliće da sam ih ispalio. Sasvim slučajno sam uključio TV pola sata ranije i video Šojketa i priču o ES letu.

Vidi .. i ja sam saradnik u emisiji i zanm i dok je Polarotor bio mnogo veci jaci i bolji da je bilo cimanja tako da razlozi nisu potrebni. Bio je pomeran , skracivan , izostavljan bez da se Profesor pita 101 put ... zasto ne bi i 102?
Inace za reklamu , tehnicki nas deo je ShojkE odradio , momci iz Polarotora takodje, ali u reziji je trebalo pustiti DivX reklamu .. Ocigledno nisu imali adekvatnu opremu,
[ ShojkE @ 28.06.2002. 13:43 ] @
... OK bre ljudi....
Vazno je da smo rekli sta smo imali...
Ja sam se zestoko iscimao oko medija tako da smo i jezivo pokriveni...
Cak ce i list Danas da prati festival iz dana u dan...
Takodje ce biti najave u Beogradskoj hronici na RTS-u, a danas idem na razgovor da se spot vrti na B92...
Polarotor je ispao OK po mom misljenju, samo sto ja za sebe smatram da sam ispred kamera jezivo smesan... Takodje je i profesor Cosic bio korektan, pa cak sta vise i odusevljen nasom inicijativom i spreman je da nam pomogne...
Ako neko trenutno ima kontakta sa njim neka ga potseti na ogkrugli sto u ponedeljak sa pocetkom od 19.00 h...

Pozdrav junaci
[ Serbian Fighter @ 28.06.2002. 14:53 ] @
Forza ShojkE !!!

Citat:
Ako neko trenutno ima kontakta sa njim neka ga potseti na ogkrugli sto u ponedeljak sa pocetkom od 19.00 h...

Bice javljeno ...
[ Gojko Vujovic @ 28.06.2002. 16:58 ] @
Hmm, ja sam isto promašio emisiju jer nije počela u 18h, ali kaže mi jedan drug da je gledao i u fazonu niko nije ni spomenuo ES, već se samo prikazivao leto.elitesecurity.org sajt i lik koji je pričao rekao je da ga je on pravio i profesor je hvalio kako je sajt jako lep i "dobar" ma šta to značilo.. itd.. uglavnom kao najava neke it manifestacije koja slučajno svoj sajt drži pod .elitesecurity.org domenom.

Hehe izvin'te al morao sam da prenesem ovaj komentar nasmejalo me je baš .. Ne pogađa to mene, nemojte da mislite da je zato, nego onako.. simpatično

Ja sasvim podržavam ideju te emisije ali stvarno smatram da izvedba nije na nivou, da su prikazi šturi i ne dovoljno informativni, da je znanje učesnika retko na nekom višem nivou a i tada nemaju vremena da ga u emisiji i pokažu.. uglavnom za suviše kratko vreme pokušavaju da govore na mnogo tema, pa na kraju ništa ne bude dorečeno i odrađeno kako treba. Celoj emisiji treba modernizacija, možda bolja TV kuća, bolji džinglovi, ali nešto od ovoga što sam naveo mora svakako da se izmeni. Kažem još jednom, potpuno podržavam profesorove napore da ostvari ovu emisiju, i ovo iznosim samo kao dobronamernu kritiku.

E da i ne podržavam držanje foruma na polarotor.co.yu sajtu, znate već zašto, stara priča -- razvlačimo ljude na više strana, iste teme na par mesta ne zna čovek gde će pre pa na kraju ne ode nigde. Nemamo mi korisnika za razbacivanje pa da nas je baš briga, moramo se centralizovati. Ali pošto sam to već 200 puta pričao neću više sada pošto verovatno postajem dosadan.

Pozdrav svima i uživajte."nije rec o bezbednosti, priva
[ NenadS @ 28.06.2002. 21:54 ] @
Citat:
Gojko Vujovic:
Hmm, ja sam isto promašio emisiju jer nije počela u 18h, ali kaže mi jedan drug da je gledao i u fazonu niko nije ni spomenuo ES, već se samo prikazivao leto.elitesecurity.org sajt i lik koji je pričao rekao je da ga je on pravio i profesor je hvalio kako je sajt jako lep i "dobar" ma šta to značilo.. itd.. uglavnom kao najava neke it manifestacije koja slučajno svoj sajt drži pod .elitesecurity.org domenom.

Hehe izvin'te al morao sam da prenesem ovaj komentar nasmejalo me je baš :) .. Ne pogađa to mene, nemojte da mislite da je zato, nego onako.. simpatično :p

Ja sasvim podržavam ideju te emisije ali stvarno smatram da izvedba nije na nivou, da su prikazi šturi i ne dovoljno informativni, da je znanje učesnika retko na nekom višem nivou a i tada nemaju vremena da ga u emisiji i pokažu.. uglavnom za suviše kratko vreme pokušavaju da govore na mnogo tema, pa na kraju ništa ne bude dorečeno i odrađeno kako treba. Celoj emisiji treba modernizacija, možda bolja TV kuća, bolji džinglovi, ali nešto od ovoga što sam naveo mora svakako da se izmeni. Kažem još jednom, potpuno podržavam profesorove napore da ostvari ovu emisiju, i ovo iznosim samo kao dobronamernu kritiku.

E da i ne podržavam držanje foruma na polarotor.co.yu sajtu, znate već zašto, stara priča -- razvlačimo ljude na više strana, iste teme na par mesta ne zna čovek gde će pre pa na kraju ne ode nigde. Nemamo mi korisnika za razbacivanje pa da nas je baš briga, moramo se centralizovati. Ali pošto sam to već 200 puta pričao neću više sada pošto verovatno postajem dosadan.

Pozdrav svima i uživajte.

Sve ja to znam, zna i profesor.. ali niko da napravi prvi korak... svi mi znamo da pricamo, treba ovo treba ono ali kad treba nesto stvarno da se uradi nema nas nigde... Ajde ako neko zna da pravi djinglove neka napravi neki za emisiju pa da vidimo kako ce to da izlgeda...š nikakve veze sa Windows-om,
[ torbica @ 29.06.2002. 02:00 ] @
meni cudi da u montazi nisu primetili da nemaju odgovarajuci codec te je najava stajala u prvom kadru sve vreme
[ B o j a n @ 29.06.2002. 02:13 ] @
Pa nece valjda ,,montaža'' da prati divx -current codec iz cvs-a. Evo sad sam na win2k i wm7.1 i zadnji codec sam dl-ovao, i ništa. Samo čujem ton.
[ Gojko Vujovic @ 29.06.2002. 12:48 ] @
A ne znam uopšte zašto tako downloadujete taj codec. Neće vam taj avion poleteti..

U windowsu dakle: skinuo sam film, skinuo codec sa www.divx.com, instalirao codec i otvorio fajl sa f3 u windows commanderu, pa potom u media playeru fullscreen i sve radi.

E mrvo jedan divx ne znaš da pustiš.. strašno :) Mislim na mrvu -- Bojana..
[ B o j a n @ 29.06.2002. 15:12 ] @
Slušaj ti .... Nemoj ti meni da pretišššššš, znaš !!!


[ NenadS @ 29.06.2002. 20:51 ] @
Citat:
Gojko Vujovic:
Hmm, ja sam isto promašio emisiju jer nije počela u 18h, ali kaže mi jedan drug da je gledao i u fazonu niko nije ni spomenuo ES, već se samo prikazivao leto.elitesecurity.org sajt i lik koji je pričao rekao je da ga je on pravio i profesor je hvalio kako je sajt jako lep i "dobar" ma šta to značilo.. itd.. uglavnom kao najava neke it manifestacije koja slučajno svoj sajt drži pod .elitesecurity.org domenom.

To nije tacno !!!
Ja sam gledao emisiju i bilo je recio i o ovom forum, rekli cu adresu, rekli da ima preko 4400 clanova, preko 8500 tema, dnevno da imate od 2000-3000 poseta... itd...

zato sledeci put proveri te tvoje informacije !
p.s.
Samo sam hteo da demantujem ove rece, a ne da se svadjamo sad ovde...