[ ToxicX @ 22.04.2005. 20:01 ] @
Nedavno sam kupio Peugeot 406 2000 godine, a unutra je još uvijek originalni radio s kazetofonom. Radio je ok, ima podršku za changer, spojen je s kontrolama kod volana. Iz tog razloga ga ne želim cijelog mijenjati, a trebao bi i mijenjati i plastiku (oklop) u autu. Htio bi samo dodati changer, MP3 ili obični, ali ne znam koji mi paše, mogu li bilo koji pa uzmem neki kabel ......
Možda se netko već susreo s ovakvim problemom ???


Upomoć !!!
[ Proko @ 22.04.2005. 20:14 ] @
Nažalost ne može bilo koji, zato što i komunikacija radija sa changerom ide kroz taj kabl, a to svaka firma radi na svoj način. Moraš naći model koji odgovara tvom radio aparatu.
[ ToxicX @ 22.04.2005. 20:24 ] @
To sam te i pitao, dal znaš neki koji mi paše ..... I mislio sam si da ne može bilo koji ....
[ Proko @ 22.04.2005. 21:34 ] @
Ne, ne znam. Pokušaj naći na Googleu, ali moraš imati tačan model radioaparata.
[ zoran @ 23.04.2005. 00:50 ] @
Pogledaš koji je proizvođač Peugeot radija i takav i šanžer.
I da ne bude razlika od više godina.
[ ToxicX @ 01.05.2005. 14:37 ] @
Nećete vjerovat. U knjižici koju sam dobio s autom, sve na talijanskom. JAAAAAAJ

Skužio sam samo da je proizvođač Clarion .... Ništa više .....
Potražio sam na googleu, ali nisam našao ništa konkretno, samo da mi paše Clarion DC628 (200 €, ponegdje i oznaka CD628) ili DB628RPM (MP3, 520 €).

Ako to kome nešto govori, o tome koji bi mogao biti zamjenski, tj. koji mi još pašu, neka mi jave. Ako je netko uspješniji u pretrazi internera za podacima o komatibilnosti, neka ostavi link gdje je što našao.

Po mogućnosti da ne moram u Njemačku po changer ....