[ torbica @ 01.07.2002. 03:03 ] @
evo uvalio sam se u stolicu i uzivam :)
na kraju se sveeeee slozilo te smo imali kompletnu multimediju i internet pristup brrrrrrrrrrz dvosmerni preko satelita. Sareno i okiceno, opustena prica
basta popunjena i zaista prava interaktivnost. Publika koja je ucestvovala u programu :)
Na zalost malo ljudi je ostalo da slusa DJ-eve koji su zaista sjajno svirali, ali ovo je prvo vece i sad se cekaju kometari.
Ivand prodaje majce i kackete svako vece cena 300 majce i 450 kacketi
a ulaz je DZABA.
[ impaque @ 01.07.2002. 03:09 ] @
mkdsl je fin techno pushtao, nego je samo mali bjed shto je ozvuchenje onako mizerno :(
(ne samo slabo, valjda ni ne bi moglo jache zbog komshija, ali i produvano..)

shteta i shto nisam bio u toku dana.
[ B o j a n @ 01.07.2002. 03:11 ] @
Sve super, maximalno, fenomenalno ... samo što sam zaboravio fbsd cedej, nije valjda neko drpnuo ...L;))
[ random @ 01.07.2002. 03:19 ] @
E, ovako, prvo i pod jedan, organizacija za svaku pohvalu, zaista je danas sve teklo glatko. Drugo i pod dva, ono što me najviše kupilo, je prava, letnja, zaista opuštena atmosfera, uz kaficu, sok/pivo i priču o informacionim tehnologijama. Svaka čast, torbice i ekipo, zaista mi je bilo jako prijatno (osim kad ste mene terali da pričam ;o)).
[ L I L I T @ 01.07.2002. 03:34 ] @
Citat:
B o j a n:
Sve super, maximalno, fenomenalno ... samo što sam zaboravio fbsd cedej, nije valjda neko drpnuo ...L;))


Ma niko ti ga nije "drpnuo" zavrsio je na kraju kod mene - tamo gde mu je i mesto
[ L I L I T @ 01.07.2002. 03:57 ] @
Bas opustenoooooooo...
danas se moze reci da sam bila blazena medju zenama - sto i nije nesto moj obicaj
Tek mi se veceras ukazala prilika da upoznam Tijanu (poznatiju maybe kao zena od Miloja) ... jedno divno - kreativno bice - zavidim ti Miloje
A tu su i ostale female za koje se nadam da ce mi se priruziti sutra....
Sta da kazem - sem toga da mi je vreme proletelo.....
[ Marko Bijelic @ 01.07.2002. 09:12 ] @
Ovako koliko je ljudi bilo? Sto se mene tice, tek sam prelezao upalu grla(krajnika, ne znam ni ja tacno) i jos sam na antibioticima tako da cisto ne znam da li dogadjaj stvarno bio na nivou i da li mi se isplati u ovakvom stanju zapucati u BG? Mada, ako sve bude bilo po planu mozda sam sutra navece s vama...

Pozdrav, i lijepo se provedite !
[ Illiron @ 01.07.2002. 09:34 ] @
Pa da, bilo je bas opusteno, mkdsl je super radio, al je ozvucenje slabo. Two-way satelit je bio mnogo gotivan, ne vidi se 150mb skinuto za 10min svaki dan:)))
[ Boris Stevanovic @ 01.07.2002. 11:11 ] @
Lepo zamisljeno nema sta. Malo vas je zezao mikrofon :), ali sredicete to valjda narednih dana. Ipak i pored svega imam par zamerki. Iako je basta bila puna marketing nije odradjen bas najbolje. Ako pogledate videcete da je velika vecina ljudi dosla u Bonafides jer je pratila informacije o manifestaciji na forumu, a ne zato sto je videla plakate, flayere i sl. To ce verovatno profesor da vam kaze u sredu. Meni, licno, se ne svidja sto je sve smesteno u 7 dana. Sigurno necu moci da ispratim svih sedam dana pa je mozda bilo bolje da ste "zgusnuli" program i skratili sve na 3-4 dana + zavrsnu zurku.
Nadam se da ove zamerke necete mi uzeti za zlo, trudim se da budem konstruktivan. U publici sam video i kolegu iz FONISA (Fonovo udruzenje informaticara) pa bi mozda za neku od buducih manifestacija mogli da se ukljucimo sa nekim kvalitetnim predavanjem. Ipak otom, potom.
[ caboom @ 01.07.2002. 13:45 ] @
bilo je cute :) svaka cast na organizaciji
[ Gojko Vujovic @ 01.07.2002. 14:02 ] @
Boris je potpuno u pravu.

Marketing nije bio na nivou ali hajde da ispravimo to dok se može. Dobar glas se daleko čuje, pa predlažem da svi koji misle da ovo valja dovedu sledećeg dana još dvoje ljudi iz svoje okoline koje bi ovo moglo zanimati, bilo da su početnici ili neki napredniji kompjuteraši. Pa da prepunimo taj Bonafides konačno :)
[ Mihailo @ 01.07.2002. 14:51 ] @
Pohvale organizatorima, sve je bilo ok, konačno sam upoznao cenjenog Admina i legendu Serbian Fightera, koji zamalo da objasni nekim mojim "prijateljima" zašto se preziva Fajter ;)) Ipak se sve dobro završilo. Sve u sve fino, simpatično, mislim da ću doći bar još jedan dan :)
[ Ivan Tanasic @ 01.07.2002. 15:19 ] @
Evo i ja da se oglasim...
Nije bilo lose, tacnije bilo je dobro al uvek se ima malih zamerki pa ne bi bilo lose da se to ispravi do kraja manifestacije :)

Prvo i pod jedan (sto bi reko vrzic ;)) kasnilo je sve sto bas i nije dobro al ok :)
2) Dodjoh da slusam Ivana Dimkovica koji je najavljen da ce pricati 1h, prico covek 15 minuta, i to se sve vrtelo oko torbicinog pitanja - kolko nula :))))
3) Projektor je mali, al ko me jebe kad sam seo u 'zadnji red' ;)

Samo napred i vidimo se :))
[ Ivan Dimkovic @ 01.07.2002. 15:58 ] @
Ma ja sam poneo PPT prezentaciju i CD sa demonstracijama tehnologije , ali masina nije imala CD-ROM, a nije imala ni PowerPoint - sto je moja zamerka organizaciji (PPT je manje-vise standardan nacin predstavljanja svega) :(

I ja imam malu zamerku - pitanja su suvise bila skoncentrisana na nule - mislim da je moglo biti zanimljivih pitanja, ali Torbica i ja nismo imali briefing pre samog dogadjaja, tako da je ipak bila improvizacija.
[ Marko Bijelic @ 01.07.2002. 16:58 ] @
Vala eto i mene sutra...

Odo sada da pakujem kofere !

[ L I L I T @ 01.07.2002. 17:25 ] @
Citat:
Staljin:
Citat:
L I L I T:

A tu su i ostale female za koje se nadam da ce mi se priruziti sutra....
Sta da kazem - sem toga da mi je vreme proletelo.....


Pusti ti tudje žene , sa kim si se ti smuvala i na koga si se ložila???


DODJI ! ! !
Pa uvidi sam
BTW ..uvek je vazilo pravilo - Tudje - Sladje
[ jc denton @ 01.07.2002. 17:27 ] @
E, bas mi je drago da je sve krenulo kako treba. Zao mi je samo sto ne mogu da naidjem i ja, ali ko zna, mozda i dodjem neko veche.

Nego, sta uradiste za LIVE streaming?

Verujem da i nije neki prob. da namontirate, ali evo korisnog linka iz nashe baze znanja :
http://www.elitesecurity.org/tema.php?TopicID=9633

Pozdrav svima
[ Miloje Sekulic @ 01.07.2002. 17:56 ] @
Citat:
Boris Stevanovic:
Ipak i pored svega imam par zamerki. Iako je basta bila puna marketing nije odradjen bas najbolje. Ako pogledate videcete da je velika vecina ljudi dosla u Bonafides jer je pratila informacije o manifestaciji na forumu, a ne zato sto je videla plakate, flayere i sl. To ce verovatno profesor da vam kaze u sredu.


Postoje razliciti nacini da se neka manifestacija (proizvod, usluga) promovisu.
I kombinacije tih nacina naravno.

Obzirom da ne raspolazemo sredstvima kojima bi finasirali kampanju (Mobtel je platio materijal ali treba motivisati ljude koji lepe plakate i ulaze u sukobe sa EXIT-ovim ekipama na terenu) koncentrisali smo se na gerila metode i viralni marketing u kombinaciji sa klasicnim sredstvima, gde uspemo da prodjemo.

Od sutra BK pocinje da emituje spot u tri jaka termina.
Za sredu su najavljene jos neke televizije.

Flajeri se dele na svim pogodnim mestim i tu imate punu slobodu da se ukljucite.
Obradite igraonicu u kraju, CD shop, tehno zurku.
Ponesite 10-15 flajera sa sobom i animirajte ortake za koje mislite da imaju interesa za ovako nesto.

I ono sto je osnovno. Internet. Tu nasi volonteri od kojih neki imaju svega 14 godina nisu u opasnosti da nalete na placene ekipe profesionalnih lepaca plaka.
Ne moze Fighter da obezbedjuje svaku ekipu koja lepi po gradu.

Dakle. Prijatelji ES leta.
Ko god hoce da objavi vest ili stavi nasu markicu postaje prijatelj i dobija svoju markicu kod nas.
Pogledajte deo sajta "Prijatelji".
Obavestite prijatelje. Ali zaista prijatelje, SAMO BEZ SPAMA MOLICU!

I ICQ. Rastrubite okolo ukoliko vam se dopalo ovo sto radimo.
Nije to nas projekat. To je projekat svih koji hoce na bilo koji nacin da ucestvuju.

Ono sto je nagnalo profesora Vukmirovica da se ukljuci, sem sto voli da podeli ono sto zna sa mladima koji tek krecu u sopstvene web projekte je upravo sto mu je neuobicajen marketing manifestacije (forum, web, gerila, viral ) interesantan.

Pozdrav Miloje
[ torbica @ 02.07.2002. 04:08 ] @
Citat:
Ivan Dimkovic:
Ma ja sam poneo PPT prezentaciju i CD sa demonstracijama tehnologije , ali masina nije imala CD-ROM, a nije imala ni PowerPoint - sto je moja zamerka organizaciji (PPT je manje-vise standardan nacin predstavljanja svega) :(

I ja imam malu zamerku - pitanja su suvise bila skoncentrisana na nule - mislim da je moglo biti zanimljivih pitanja, ali Torbica i ja nismo imali briefing pre samog dogadjaja, tako da je ipak bila improvizacija.

ispade tako, mada mi je bio cilj da motivisem ljude s tvojom pricom, jer si mlad i na putu za ostvarenje tvoje bajke...
da smo imali vise vremena za brief..
[ broker @ 02.07.2002. 10:14 ] @
Citat:
Miloje Sekulic:
Ono sto je nagnalo profesora Vukmirovica da se ukljuci, sem sto voli da podeli ono sto zna sa mladima koji tek krecu u sopstvene web projekte je upravo sto mu je neuobicajen marketing manifestacije (forum, web, gerila, viral ) interesantan.


A 'de je tu mojih 2 centa?!?!? :)