[ Dragan Varagic @ 29.04.2005. 06:42 ] @
Svojevremeno sam na listu Internodium poslao informaciju o najavi kupovine KDS NS od strane SBB-a, kao i najavu kupovine PTT KDS-a od strane iste firme. Nedavno sam dobio potvrdu ove informacije iz dovoljno pouzdanog izvora. Ovaj KDS je inače došao do svog aktuelnog statusa većim brojem kupovina manjih KDS-ova, što je za očekivati da se nastavi i sa ostalim KDS-ovima, pored navedenih.

Nekima ovo možda ne deluje kao potencijalni monopol, ali ako jedna firma pokupuje sve ozbiljne igrače na jednom tržištu... SBB se već reklamira kao jedini nacionalni KDS operater...

Mislim da bi bilo veoma uputno da UKT ima svoj zvaničan stav nakon objave prodaje PTT KDS-a, i da se prati postupak ove prodaje, kao i da se eventualno kontaktiraju sva formirana državna tela koja se bave anti-monopolskom politikom (anti-monopolska komisija?).
[ srdjee @ 02.05.2005. 09:45 ] @
A KDS NS je kao ozbiljan igrac ???
Mislim stvarno !
Ja bih i duplo platio da mogu da predjem sa KDS NS na SBB !!!
al ne mogu
[ Sauron @ 07.03.2006. 10:20 ] @
Ništa od kupovine još :(
Čuo sam da kds ns traži previše para.
Slaviću dan kada kdsns zamenim sbbom...
Pogledajte samo taj Entertainment - Home Page :D
http://www.kds-ns.co.yu/
Nemaju internet prezentaciju već dve godine...

[Ovu poruku je menjao Sauron dana 07.03.2006. u 11:21 GMT+1]
[ gdesizveri @ 04.04.2006. 10:57 ] @
sta? jos nista od prodaje KDS-NS?
pa sta sbb ceka
e ovako ja planiram da postanem korisnik KDS-NS u narednih mesec dva pa me interesuje kakav je kvalitet usluge?
posto je mom mestu sad akcija "prolecna akcija prikljucenja za samo 99 evra"
a sbb ne postoji u mom mestu tako da sam osudjen na ove...
racunao sam da kupim satelitsku izadje me dosta skuplje, a i sa satelitskom uvek imas posla od podesavanja do stalnog
"krekovanja" zasticenih kanala
sta raditi?
neka ideja mozda?
[ kostas_bgd @ 06.05.2006. 11:08 ] @
Satelitska ti je svakako najbolje rešenje, ako barataš sa stranim jezicima. Možeš da krekuješ veliki broj kanala što su na engleskom jeziku. Možda izađe skuplje, ali kad nabaviš satelitsku, ne plaćaš mesečno održavanje (za razliku od kablovskog operatera). Kablovsku preporučujem samo u slučaju ako nemaš dobar prijem domaćih kanala.