[ Miloje Sekulic @ 06.05.2005. 12:12 ] @
Internet portali postaju obavezni u media planu velikih kompanija. Čak 200 najvećih američkih korporacija za reklame koristi internet portal Yahoo.
Vodeći svetski internet pretraživač udvostručio je profit u prvom tromesečju ove godine, zahvaljujući velikim prihodima od reklamiranja na Internetu.
Ukupan broj posetilaca u martu ove godine iznosio je 372 miliona ljudi. Oni su posredstvom ovog pretraživača posetili oko 100 milijardi internet stranica!

Preuzeto iz BC Biltena
(Nedeljne elektronske novine iz oblasti menadžmenta, poslovnih veština i komunikacija- BR. 44 - 06 .05.2005.)
Prijava za dobijanje biltena putem mejla bovan.comm (at) bovan.co.yu

Miloje


[ nitroy2kwor @ 07.05.2005. 21:18 ] @
Reklama je apsolutno nebitno bitan je tip sajta... zavisi kakav je tvoj sadrzaj... ja imam 200k poseta dnevno a nemam ni jednu jedinu reklamu... jednostavno takav je servis da ljudi sami reklamiraju mene :) tj posete dolaze ono ja tebi reko i putem foruma...
FORUMI SU ZAKON i googla ads :) i da jos da dodam meni posecenost raste za 50% svaki mesec :)
[ old @ 08.05.2005. 06:47 ] @
Citat:
  Oni su posredstvom ovog pretraživača posetili oko 100 milijardi internet stranica!
Neko bi na osnovu ovoga pomislio da ima (bar) toliko indeksiranih stranica na Yahoo.
(Sada je maj 2005. btw)

[ Milan Tomin @ 11.05.2005. 15:46 ] @
Reklama na portalima je ipak bitna, odnosno, ne moze se zanemariti.
Ja sam svoju reklamu postavio na economy.co.yu i istog trenutka je posecenost porasla 100%. Forumi su dobri, ali mislim da nisu bas presudni.
[ krdr @ 11.05.2005. 18:53 ] @
Ne zaboravimo da Yahoo ima mejl servis i jos neke servise. I polako pocinju da me nerviraju. Danas sam ustanovio da su reklame jos vece (povrsinski) i da mi zaglupljuju vezu, dakle cao yahoo!mail, menjam web mejl. Ljudi beze od suvise reklama.

Mada se yahoo moze uporediti sa luksuznim casopisima koji imaju 60% reklama i tek nesto teksta.

Forum je jako mocna stvar ako se zna upotrebiti. Moji drugari su prodali oko 2000 kopija svog programceta samo preko foruma, +jos x10 downloada (bez placanja).

ja, npr, kliknem svakome na web page, da vidim o cemu se radi.
[ Mister Big Time @ 03.06.2005. 23:01 ] @
Citat:
Miloje Sekulic:
Vodeći svetski internet pretraživač udvostručio je profit u prvom tromesečju ove godine,

Heh, od kad je to yahoo vodeci svetski pretrazivac.. Google niko ne pominje?

[ Miloje Sekulic @ 04.06.2005. 08:37 ] @
Citat:
Preuzeto iz BC Biltena


Miloje
[ Mister Big Time @ 04.06.2005. 20:18 ] @
Znam, znam zato i kazem :)
No frx ;)