[ MacOS @ 07.05.2005. 16:45 ] @
Jel igrao neko Simse i Medal of Honor?

Naime, jel moguce instalirati Superstar i Makin' Magic bez Unleashed-a? Nemam taj expansion a u uputstvu pise da mora prvo Unleashed.

I jel uspeo neko da instalira Breaktrough expansion? Ja nikako ne uspevam. Instaler se ne buni da mu nesto fali ali zavrsi instalaciju za par sekundi a da naravno nista nije ni snimio. Ima li neka caka ili da batalim sve to?
[ MacOS @ 15.05.2005. 01:22 ] @
~Jel igrao neko Simse i Medal of Honor?

Lepo ja kazem, sve 'surovi' profesionalci. :) Niko nije igrao ni jednu od ove dve igre??
[ neshke @ 15.05.2005. 09:37 ] @
Ma kakvi profesionalci.
Igram Warcraft kad god mogu !
[ madamov @ 15.05.2005. 10:15 ] @
Citat:
iko nije igrao ni jednu od ove dve igre??


Priznajem, nisam. B)
[ engin212 @ 26.04.2008. 09:40 ] @
Ma ljudi ja razbijam MOH:Airbone a pre sam igrao i MOH:Allied Assault

Nego nabavio sam pre nekoliko dana Sims 2 a vidim svugde neke expanzije a ja nemam nijednu a i ne znam što
je to .

Pa ako može neko da mi da sajt gde mogu skinuti neku expanziju ako nije preko 25MB a ako jeste onda mi recite koje su sve pa ću videti da ih nabavim ili kupim .
[ MacOS @ 26.04.2008. 11:52 ] @
Citat:
[url=/p1929575]Nego nabavio sam pre nekoliko dana Sims 2 a vidim svugde neke expanzije a ja nemam nijednu a i ne znam što je to .


Ekspanizije za Sims su ti kao in npr. za MOHa ali ovde dobijas mnogo vise (objekte, likove, radnju, interakciju...) i normalno teski su po par stotina Mb. Mislim da je Sims do sada dogurao do 6Gb.
[ PPZ @ 30.04.2008. 17:11 ] @
Ja sam instalirao Sims za klince.I meni su se neki paketi bunili, dok sam druge instalirao bez problema.Predpostavljam da govoris za Leoparda, jer na tigeru nisam imao problema.Expansion pack-ovi se ne moraju instalirati po redu (mada imaju oni neke cake, po kojima jedan ne radi bez drugog, ne svi, ali...).Ja sam instalriao prvo Nightlife koji su mi trazili, pa nije radio.Prijavi da je instalirao, ali kad se pokrene igrica nije postojao.Posle sam instalirao PETS, i odjednom se pojavio i Nightlife i Pets zajedno ;)

Neznam da li ti pomaze ista, ali i ja sam imao problema.Najbolje je da igricu ne pomeras iz /Applications foldera jer neki instaleri insistiraju da instaliraju tamo, iako to ne prijave (to sam primetio posle jedno 20 instaliranja, da se neki expanxion pack-ovi nalaze u Applications.Pomerio sam celu igricu tamo, i proradilo mi je...