[ Palma @ 10.05.2005. 18:52 ] @
E ljudi, ovo je prevršilo svaku meru i granicu. Batali be Gojko taj nuxli, viš da ništa ne valja.


[ Palma @ 10.05.2005. 18:56 ] @
Za trenutak sam pomislio da neće više da brlja, kad ono...

[ vindic8or @ 10.05.2005. 19:39 ] @
1. ja to nikada nisam video.

2. ovo nije za advocacy, vec za Pitanja i Predlozi.
[ Palma @ 10.05.2005. 19:46 ] @
Ma jok bre, ovo je baš za Advokaturu. Da vide oni Axez-like zealoti kako to (ne)radi!
[ vindic8or @ 10.05.2005. 19:52 ] @
Citat:
Da vide oni Axez-like zealoti kako to (ne)radi!



hm, pazljivim pregledom prva 3 posta, ustanovili smo da to "(ne)radi" kod tebe :)
[ Palma @ 10.05.2005. 20:01 ] @
Hmmm, pa sad.... Ne bih rekao.... Pogledaj ovaj post pa da vidimo kod koga (ne)radi....

http://www.elitesecurity.org/poruka/646098
[ SmilieBG @ 10.05.2005. 20:04 ] @
Palma, drugi screen je indirektna posledica prvog, a prvi je (verovatno) optimalno resenje koje je Gojko nasao pre par meseci ustanovljeno tadasnjom prosecnom posetom ES-a.

Ja cu ti sad namestim IIS sa max 2 konekcije, od toga cu ja jednu da zauzmem ogromnim download-om, pa ce i on da se skanta... Ne razumem o cemu pricas :S

Poz,
Sale
[ Palma @ 10.05.2005. 20:49 ] @
Pa sad, šta je posledica čega, nisam baš tako siguran kao ti.
[ dr ZiDoo @ 10.05.2005. 21:15 ] @
@Palma, jako razočaravajuće od tebe.

Screen 1: Ovo je vezano za podešavanje i očito radi savršeno.

Screen 2: Da li uopšte imaš pretpostvku do čega ovo može da bude.

a) do apacha
b) do tebe
c) do bilo kojeg rutera/mrežnog uređaja od tebe do ES-a
d) do preopterećanja hardvera

E sada ti vidi kolika je šansa da je do apača? Ja galsam za C.

Molim vas da ovakve tebe ne postujete. Ovo je samo izazivanje flejma, krajnje je suvišno i nepotrebo. Da neki software ne radi svoj posao kako treba ili da je loš dokazuje se na dugi način, a ne postovanjem nekog shoota na kojem nešto ne radi a problem može da bude na 1-2000 mjesta pored onog što želite da kažete.

Tema ide pod lock, za 12h, ako neko nešto ima da kaže pametno, da ne bude da ja držim zadnju reč.

[ McKracken @ 10.05.2005. 21:19 ] @
Narocito ako je taj shoot onaj na kojem se vide dva OS program po kojima autor pljuje,pljuje,pljuje

Hmmm

Palma, minus jedan Bambi za tebe.

[ strba @ 10.05.2005. 22:00 ] @
Covece.....

Pitam se samo sta bi ES-u bilo da je baziran na windows 2003, asp i mssqlm a da o njemu vode racuna palma, sundance.....

Sto se ne skupite svi vi koji propagirate najnovije ms tehnologije ulozite pare, kupite hardver, software i napravite nesto slicno ES-u (nasta bi to licilo nesmem ni da zamislim).

Pozdrav

P.s a za firefox.... ccc bez komentara Palma je biser



[ Palma @ 10.05.2005. 23:00 ] @
@mek kreker:

Ako žemo tako, ja sam na forumu ovde opisao Maxthon još prošle godine, dok je vrlo mali broj korisnika ES-a uopšte i znao šta je to. Firefox prevashodno koristim zato što je nepravaziđen u čuvanju web stranica - one click save, a ne da čekam dok IE čuva stranicu, letnji dan do podne. Gaim sam zavoleo dok sam experimentalno koristio Linux te sam zato skinuo i Windows verziju. A ima mnogo štošta i o njemu da se kaže, bagovit do zla Boga, nema Search funkciju kao ICQ.... Ali dobro, vrši posao, ne žalim se.
[ Palma @ 10.05.2005. 23:09 ] @
Citat:
strba: Covece.....
Pitam se samo sta bi ES-u bilo da je baziran na windows 2003, asp i mssqlm a da o njemu vode racuna palma, sundance.....


Heh, šta bi bilo, pa radio bi kao sat, a ne ovako, čas radi - čas ne radi.

[ McKracken @ 10.05.2005. 23:17 ] @
Za pocetak..moj nick nije "Mekani keksic" vec Mckracken (sto nema nikakve veze sa krekovanjem ili bilo kojom drugom vrstom keksa) :)


Inace, samo se ti pravdaj, malo, pomalo ces da budes Palmxez :)

[ strba @ 10.05.2005. 23:18 ] @

Citat:
Heh, šta bi bilo, pa radio bi kao sat, a ne ovako, čas radi - čas ne radi.


Šta se čeka_?? na posao, bez priče....




[ degojs @ 10.05.2005. 23:20 ] @
Citat:
Za pocetak..moj nick nije "Mekani keksic" vec Mckracken


To nešto kao: "Ja sam Đole, Haubica." ?
:>
[ McKracken @ 10.05.2005. 23:27 ] @
Ne bas.. pre kao "Ace reporter for National Inquirer" :)


Ono sto je znacajno je da je Palma, nakon svog izleta na Tajland, sa sobom poveo nekoliko "prijatelja" :) Samo gledaj kad zameni notepad sa Emacs.

[ Palma @ 11.05.2005. 01:51 ] @
Citat:
McKracken:
Inace, samo se ti pravdaj, malo, pomalo ces da budes Palmxez


Ma jok, vidiš da meni nije problem da koristim OpenSource softver, a čik nek Axez instalira Windows.


Citat:
McKracken:
Ono sto je znacajno je da je Palma, nakon svog izleta na Tajland, sa sobom poveo nekoliko "prijatelja" Samo gledaj kad zameni notepad sa Emacs.


E pa vidiš, u tome i jeste poenta. Postoje programi za Linux koje na Windows-u mogu da koristim ako hoću, dok ćeš ti na Linux-u da se slikaš. Aj ti instaliraj na Linux, npro. Photoshop, InDesign, AutoCAD, Encarta-u. Može, al kad mi pročitaš potpis.