[ dalek @ 20.05.2005. 14:42 ] @
Zna li neko da li postoji program za vodjenje revolving kreditnog racuna za bilo koji operativni sistem, Windows, Palm os, Symbian? hvala
[ Alex_Z @ 20.05.2005. 17:50 ] @
Ne znam ni jedan specijalizovan program za revolving. Ako mi kazes sta ti treba u okviru takvog programa, mozda znam za neki koji ti moze pomoci.
Palm OS programi se, uglavnom, ne mogu videti i na kompjuteru sem kod distribucija koje su namenjene i malim preduzecima. Mozes da odes na www.palm.com ili na www.palmgear.com i pogledas sta nude. Takodje, koristi linkove sa ovih sajtova.
[ dalek @ 20.05.2005. 21:06 ] @
Citat:
Alex_Z: Ne znam ni jedan specijalizovan program za revolving. Ako mi kazes sta ti treba u okviru takvog programa, mozda znam za neki koji ti moze pomoci.
Palm OS programi se, uglavnom, ne mogu videti i na kompjuteru sem kod distribucija koje su namenjene i malim preduzecima. Mozes da odes na www.palm.com ili na www.palmgear.com i pogledas sta nude. Takodje, koristi linkove sa ovih sajtova.


Pa bas to mi treba, program za vodjenje jednog revolving racuna, mog licnog recimo. Tu je sve mislim jasno i definisano, zar ne?
Ne razumem ovo da se palm os programi ne mogu videti na kompjuteru?!? svejedno mi je da li verzija za PC ili Palm os, na to sam mislio...
[ Alex_Z @ 21.05.2005. 10:51 ] @
Idi na www.handysolution.com i potrazi handyfinancelite. Javi da li ti odgovara.