[ trabl @ 21.05.2005. 12:05 ] @
S vremena na vreme, Nuke 6.9 koji imam postavljen, pravi čudne zavrzlame oko registrovanja novih korisnika?!

Npr. registuje se lik i ne radi mi aktivacioni lik (ili to oni neumeju da odrade kako valja)...
E sad najčudnije je to, kada mi se takav korisnik javi da se registrovao i da mu sajt ne prima ise podatke zato što mu je baza zapamtila mail adresu, ja odem u Nuke adminisraion da mu nalog ispravim ali on i dalje ne radi??? Iako sam ga ja nasao u administraciji korisnika i izmenio sifru...???

Zbunjujuće?!

Ali to se samo po nekad dešava?

Hoću li mnogo oslabiti sajt, mislim na security istog, ako ukinem potvrdu mailom....?
[ Radovan__III @ 21.05.2005. 14:13 ] @
Neces bas toliko ali ces onda imati mnogo vise problema sa spamom
[ Mister Big Time @ 21.05.2005. 18:23 ] @
LOL opasan je taj nuke

Prosto se ponasa kao Dejvid Koperfild..

Prostudiraj ti malo manual i kako se radi sa njim...


[ trabl @ 25.05.2005. 02:10 ] @
Izvini na direktnosti, ali nisi mi nista rekao...
Radim sa Nuke-om po prilično vremena, i imam nekoliko Nuke sajtova ali ni jedan se ne ponaša ovako... Kao što piše u naslovu :"ČUDNO"!
[ Mister Big Time @ 27.05.2005. 00:18 ] @
Pa kako mislis da ti neko pomogne, da baca pasulj? "Cudno" moze da bude iz milion razloga. Svaki pravi admin zna gde prvo da pogleda, maticni sajt script maker-a, tech support providera (logovi, etc), a onda kada se iskristalise pitas na forumu pa neko ti mozda da konkretniji odgovor.
P.S. Mnogi moderatori ovde ne dozvoljavaju direktnu pomoc, jer kazu da ES nije mesto za resavanje tudjih problema..