[ WarPhoenix @ 22.05.2005. 11:49 ] @
Ko je uplatio kod BeoTel-a ADSL i kako radi?
[ pixxel @ 23.05.2005. 13:38 ] @
Ima vec ovakva tema, lupi search...

Inace, imam kod beotela adsl, juri k'o lud, PREZADOVOLJAN sam...
[ Rale6 @ 30.03.2007. 14:42 ] @
posle godinu i nesto dana. Svi koji su zainteresovani za Beotel-net
na ovom sajtu ce pronaci 99% odgovora!
http://adsl.beotel.net/index.php
[ EnigMan @ 30.03.2007. 20:05 ] @
Ljudi pre par dana sam prikljucio ADSL kod Beotela i iskreno nemam pojma nista!Pa me zanima moze li neko da mi objasni zasto nemogu da namestim DC++ ili neki drugi p2p program!?Uveo sam ga da bi mogao da skidam muziku, filmove .... sa drugih racunara kao sto rade na kablovskim i bezicnim mrezama!Bio sam na beotel sajtu i nesto su rekli da nemaju lokalnu mrezu sto me je jako razocaralo!Da skratim, uopsteno me zanima koji program da koristim i kako da ga nemstim!?Ni torrent ne radi!Glup sam priznajem, tacnije nisam imao kontak sa ovakvim stvarima!
[ Goran Nikolovski @ 30.03.2007. 20:33 ] @
Citat:
EnigMan: Ljudi pre par dana sam prikljucio ADSL kod Beotela i iskreno nemam pojma nista!Pa me zanima moze li neko da mi objasni zasto nemogu da namestim DC++ ili neki drugi p2p program!?Uveo sam ga da bi mogao da skidam muziku, filmove .... sa drugih racunara kao sto rade na kablovskim i bezicnim mrezama!Bio sam na beotel sajtu i nesto su rekli da nemaju lokalnu mrezu sto me je jako razocaralo!Da skratim, uopsteno me zanima koji program da koristim i kako da ga nemstim!?Ni torrent ne radi!Glup sam priznajem, tacnije nisam imao kontak sa ovakvim stvarima!

Ovo je tema za Beotel iskustva, a ne za P2P!

Pogledaj ovde: http://www.elitesecurity.org/f193-File-Sharing
tu mozes naci sve sto te zanima ...
[ EnigMan @ 30.03.2007. 22:20 ] @
Izvinjavam se!Kazem nov sam u ovome!:)
[ mitar1982 @ 31.03.2007. 09:24 ] @
Pogledaj ovu temu http://www.elitesecurity.org/t218012-0#1291098
[ Ivankovic @ 13.05.2009. 01:22 ] @
Izbegavati Beotel.
Interneta nema vise puta mesecno, prosto nestaje, nemaju resenje u tehnickoj podrsci, samo menjaju glupe izgovore.
Uzgred nisam ogorcen korisnik, sa puno entuzijazma sam otvorio nalog kod njih ali sada sam veoma razocaran. Uzgred sam nasankao i dva moja prijatelja. Znaci : 3 naloga, sve gore od goreg.....Razlicite agregacije, delovi grada, jednostavno jedino objasnjenje je- LOS PROVAJDER....OCAJAN!!!
[ halohalo @ 28.09.2009. 10:50 ] @
Uh... a taman sam se ovih dana pripremao da idem kod njih da pazarim jedno 12 meseci unapred :(
Jel su bas toliko losi ? Pogotovo sto sam ja u losem delu grada i instalacije su mi toliko lose da se plasim da cu imati 5 kb/s koj god adsl da uzmem :(
[ p0peye @ 28.05.2010. 14:09 ] @
Pozdrav svima,

planiram da pređem na Beotel ADSL zbog akcije koja je aktivna do kraja maja, pa me interesuje kako sada stoje stvari sa protokom?
Internet koristim za surfovanje, mada se konstantno nešto i skida / uploaduje preko torenta ili mule...

Dakle - kakva su iskustva ovih meseci?

Hvala unapred
Pozz
[ Baterija @ 04.06.2010. 16:35 ] @
Beotel radi super mada ja sam uplatio 11 mesec 2009 sbog akciju 6+6 i do sada nisam imao problem downl. preko rapida ide 120 konstantno i nema nikakve probleme
[ p0peye @ 07.06.2010. 02:07 ] @
Ja prešao na BeoTel.

Za sada nisam ništa sumnjivo primetio. Rapid i ostali sajtovi za šering doduše idu 60-80 KBps, ali pokazaće vreme do koga je to...

Pozz,
N
[ nikola87 @ 23.03.2011. 17:11 ] @
Beotel godinu dana kasnije? iskustva? vredi li prelaziti kod njih?

trenutno sam na ptt-u 4/512 i zadovoljan sam, ali bih presao na beotel 6/1024 uz akciju 3+3,
pa da priupitam da mi slucajno ne presedne taj popust..
[ wilco @ 23.03.2011. 22:44 ] @
Citat:
nikola87: Beotel godinu dana kasnije? iskustva? vredi li prelaziti kod njih?

trenutno sam na ptt-u 4/512 i zadovoljan sam, ali bih presao na beotel 6/1024 uz akciju 3+3,
pa da priupitam da mi slucajno ne presedne taj popust..

I ja se spremam da predjem tamo, ali koliko sam shvatio obavezni smo biti 6 placenih meseci kod njih.
Znaci ispada tih prvih 6 meseci u akciji (placena 3) i jos 3 (placenih meseca normalno) sto ispada 9 meseci si obavezan da budes kod njih.
Po meni je bolje odmah platiti 6+6 i onda imas celu godinu za iste pare.

[ nikola87 @ 24.03.2011. 09:42 ] @
detaljno sam se raspitao u vezi sa tim, jer nisam ljubitelj vremenski obaveznih ugovora, a i pre par minuta su me zvali iz beotela i rekli mi da 3+3 zadovoljava taj uslov od 6 meseci.

E sad, ja ne mogu da garantujem da me nisu slagali, ili da nisu upuceni dovoljno, jer im na sajtu pise da je ugovorna obaveza 18 meseci, ali cu svakako dobro iscitati ugovor pre potpisivanja.


dopuna.. ima ugovor za ADSL na njihovom sajtu i pise 6 meseci ugovorna obaveza nakon koje se moze raskinuti, ili se nastavlja na neodredjeno vreme..

[Ovu poruku je menjao nikola87 dana 24.03.2011. u 15:15 GMT+1]
[ Baterija @ 25.03.2011. 22:05 ] @
Beotel radi perfeknto ja koristim vec 3 i nesto godine, perfeknto radi a i uplate su jednostavni ima puno akcija ja sam ih svi koristio i nikakav problem nisam imao.
[ nikola87 @ 01.04.2011. 00:22 ] @
Da se oglasim sa prvim iskustvima nakon prelaska sa PTT-a.
Sve je manje vise isto. Download ok, torrenti isto, youtube zeza kao i kod svih,
klasicno pretrazivanje ume ponekad da ima slabiji odziv, tj. da se ceka neko vreme
dok ne povuce..
[ commando @ 02.04.2011. 22:46 ] @
Na beotel sam vec 8 meseci koristim 6+6 down na 1 mb je bio 107-110 sada 158-159 na 1.5 mb pre njih sam bio na telekom i kod njih je bio ping 60 na 1 mb kod beotel 32-40! Samo 2 prekida za 8 meseci i to 1 pred promenu brzina kada su svi imali i pre nekih 10 dana oko 15 min. Prezadovoljan sam njima i ako budu imali neku akciju u avgustu posto mi onda istice 6+6 ostajem kod njih. Ako ne onda cu kod drugih. 761 din mesecno 1.5 flat to je odlicno. 159 down 22 up



[Ovu poruku je menjao commando dana 03.04.2011. u 00:03 GMT+1]
[ mmns21 @ 08.04.2011. 17:28 ] @
Kako sada radi Beotel?

Razmisljao sam da predjem na Beotel i iskoristim akciju 6+6 i dobijem wifi ruter besplatno na koriscenje.

Trenutno koristim Verat i zadovoljan sam njihovom uslugom. Ono sto me brine je ogranicavanje protoka
kod Beotel-a koji se pominje na forumu.

Da li cu sa kolicinom prenetih podataka od 15 do 60 GB mesecno (za poslednjih godinu dana ukupno 400GB)
dospeti na listu korisnika Beotel-a kojima Beotel ogranicava protok pa ce prenos ka internetu biti par KB/s?

Retko koristim torente, sve sto zelim skinem jdownloader-om. Da li se kod Beotel-a posle reseta konekcije dobije
nova IP adresa ili se kao kod SBB-a uvek se dobija ista (stara adresa)?

Kakve su brzina ka file share sajtovima?

Imam licno iskustva da Telekom i Verat idu bez ikakvih ogranicenja dok ogranicenja postoje kod Neobee-a (Orion telekom).
[ nikola87 @ 08.04.2011. 18:10 ] @
Pa mislim da se stanje nije moglo tako drasticno promeniti od pre par dana.
Jos uvek nemam zamerki.

A sto se tice tvojih 400gb godisnje, mislim da ih uopste neces "ugroziti"

evo ti npr. moje statistike iz rutera (podaci za last month su vecim delom za PTT):



torrenti mi rade non-stop, u poslednje vreme, uglavnom UP (sa ogranicenom brzinom da bi mogli ostali servisi da se koriste bez problema).

Sto se promene IP adrese tice, mislim da svaki put daju novu, ali me nemoj drzati za rec, jer
mi se cini da sam to primetio dok sam se igrao sa podesavanjem konekcije.

Download sa filesharing sajtova radi odlicno, a sada kako backup-ujem razne stvari, mogu da kazem da i UP ide lepo.
[ ironman @ 08.04.2011. 20:23 ] @
Ja bih presao na Beotel sa Lelekoma na kojem mi je prosek bio od 200-300 giga mesecno (click 4 paket).
Sad, verovatno ne bih toliko skidao, jer i nemam sta (mada uvek se nesto nadje), a nemam ni mesta na hardu ( 2.5tb sa lelekoma od prosle godine je ucinilo svoje :) )
Ali opet, jedno 2-3 giga dnevno, tesko da moze manje.
[ geniuxx @ 08.04.2011. 22:42 ] @
Na Beotelu sam punih 5 godina. Nisam imao problema, osim kada Lelekom ubrlja nešto, ali tada je bilo problema i kod ostalih provajdera. Inače sam udaljen 20m od centrale.
Dešavalo mi se da iz dana u dan skidam 3-5GB, uglavnom sa Rapida, i nisam imao problema. Torenti su OK, mada njih ne koristim često. Poslednjih par meseci u večernjim satima je malo sporije, ali ništa strašno.
Rapidshare, Hotfile, Megaupload, Depositfiles, Filesonic, Fileserve, Ifile, ... - brzina odlična. Jedino veza i DL hoće da budu baš spori sa nekih kineskih sajtova - download 1MB hoće da se oduži i na pola sata, ako ne ugine u međuvremenu .
Prilikom logovanja biraš da li ćeš imati privatnu ili javnu IP adresu. Posle rekonekcije dobija se nova IP adresa, mada se (retko) desi i da "ubode" istu.
WiFi nisam nikada koristio, pa ti ne mogu reći ama baš ništa...
[ mmns21 @ 09.04.2011. 07:33 ] @
Citat:
geniuxx
Prilikom logovanja biraš da li ćeš imati privatnu ili javnu IP adresu. Posle rekonekcije dobija se nova IP adresa, mada se (retko) desi i da "ubode" istu.
WiFi nisam nikada koristio, pa ti ne mogu reći ama baš ništa...


Hvala na odgovorima.

Da li je u pitanju korisnicko ime kojim se ruter povezuje na internet ili da bi dobio javnu adresu moram da se ulogujem
iz browsera recimo na my.beotelnet.rs i odaberem kakvu cu adresu imati?

Kod Verata ja samo ukljucim ruter i to je to, nema potrebe da se bilo gde logujem da bi se povezao.
[ nikola87 @ 10.04.2011. 02:55 ] @
za javnu je dovoljno da upises za korisnicko ime user@beotel
[ geniuxx @ 13.04.2011. 23:59 ] @
Za privatnu adresu upišeš npr. mmns21@beotel, a za javnu mmns21/ip@beotel. U ruter upišeš svoje podatke za logovanje, i to je sve.
[ mmns21 @ 26.04.2011. 18:33 ] @
Citat:
geniuxx: Za privatnu adresu upišeš npr. mmns21@beotel, a za javnu mmns21/ip@beotel. U ruter upišeš svoje podatke za logovanje, i to je sve.


Hvala!

Uradio sam kako si napisao i sve lepo radi. :)

Ping je manji nego kod Verata. Menjanje adrese iz jdownloadera radi. Testirao
sam torrente i file hostere i skidanje za sada ide maksimalnom brzinom. Dobio sam 20 minuta besplatnih VoIP razgovora, kvalitet zvuka je dobar. Sms poruke su rekli da cu dobiti pocetkom meseca.



[ nikola87 @ 30.04.2011. 01:05 ] @
ja nisam imao toliko drastican primer, ali primeti se da nesto petljaju, to je sigurno...
[ ironman @ 01.05.2011. 18:19 ] @
Potpisao ugovor 28-og i jos uvek mi nisu pustili net!


Prilikom potpisivanja receno je u roku od 48 sati (nisam ni ocekivao da ce mi pokloniti makar i 1 sat) i da se javim na taj i taj broj, da mi pomognu oko set-upa.

Ja danas zovem, kazu Lelekom koci, ceka se od 5-15 radnih dana!

Kada se ulogujem na ruter, vidim da mi je promenjena brzina sa 6mbita (kod Lelekoma), na 4 (Beotel), postoji i SNR i Line attenuation, a neta nema!, ne svetli ni lampica na ruteru.

Da li zaista nisu pustili ili me zavlace?

Sta uopste oni treba da mi objasne oko setupa? Ja sam hardverski deo obavio jos prvog dana, ako neko zna neka mi ovde odgovori.
U svakom slucaju zahtevacu korekciju sledeceg mesecnog racuna
[ mmns21 @ 03.05.2011. 11:54 ] @
Mala brzina prenosa koja se desila 29.04. za sada se nije ponovila. Moje testiranje se poklopilo sa prekidom linka.

Tek sam kasnije primetio na forumu da je napisano da je doslo do prekida optike u Madjarskoj. Sada sve radi za 5+ :)

[ majce22 @ 11.05.2011. 18:41 ] @
Mozda je glupo pitanje ali cemu sluzi wi-fi ruter? Na njihovom sajtu stoji da se u ovoj akciji 6+6 dobija i taj ruter ali ja se stvarno ne razumem u te stvari i ne kapiram da li je to sto se dobija neka prednost u odnosu na druge provajdere koji ih ne daju?
[ freeworld @ 11.05.2011. 19:40 ] @
pa preko rutera mozes da saljes bezicni signal interneta ili do nekog komsije pa da delite troskove ili da prikljucis na laptopu,drugom kompjuteru.
[ majce22 @ 11.05.2011. 20:25 ] @
Korisna stvarcica dakle...
[ nikola87 @ 12.05.2011. 14:08 ] @
Izgleda su poceli da se osecaju efekti promocija 3+3 i 6+6, barem je tako kod mene.

U "spicu", tipa kasnije popodne i uvece, bas je mucenje koristiti Beotel ADSL.

Da li je to samo kod mene ili gresim?
[ nikola87 @ 25.07.2011. 13:48 ] @
Da li je neko u poslednjih nekoliko dana primetio slabiji odziv Gmail-a?
Cak mi se desava da nece ni da ucita po minut i vise...

[ Slobodan Milivojevic @ 25.07.2011. 15:40 ] @
Nije to do beotela, desava se na svim provajderima, google ima ocigledno problem sa nekim serverima za gmail.
[ nikola87 @ 25.07.2011. 18:49 ] @
aj da verujem da nije do Beotela, jer nisam imao prilike da isprobam nekog drugog provajdera,
ali mi nije logicno da kada mobilni koristim kao modem, otvori maltene u sekundi..

isto je i kada koristim operu turbo ili neki drugi proxy, otvori takodje brzo..
[ niceness @ 25.07.2011. 19:45 ] @
Dešava se i meni ponekad na Orionu poslednjih nedelju-dve, ali s obzirom da otvaram gmail u proseku jednom dnevno uopšte me nije zanimalo šta je u pitanju :)
[ crews_adder @ 31.07.2011. 09:28 ] @
Razmisljam o promeni provajdera, a vidim da i Beotel ima promociju 6 meseci gratis. Da li neko zna do kada traje? Na sajtu ne pise.
[ nikola87 @ 31.07.2011. 10:18 ] @
Savetovao bih ti da dobro razmislis pre nego sto predjes na Beotel.
Presao sam kod njih zbog promocije 3+3, jer u tom trenutku niko nije nudio nista slicno,
i uopste nisam zadovoljan.

A ako bas zelis, onda bih ti napomenuo da povedes racuna o duzini ugovorne obaveze koju potpisujes.
[ crews_adder @ 31.07.2011. 15:43 ] @
U kom smislu nisi zadovoljan Beotelom? Je l ti ne radi adsl?

Imao sam ugovor sa Telekomom na dve godine, prosla je treca bez ugovne obaveze, sad ce i cetvrta i uopste nisam zadovoljan.

Podrska i korisnicki servis ne postoji (nikada ih nije ni bilo); u poslovnici su i neljubazni i nestrucni; zbog reklamacije ne platim sporan iznos za telefon, oni mi iskljuce adsl; na moj zahtev mi razdvoje mi racun za adsl od racuna za telefon, posle dva meseca ih svojevoljno opet spoje; nekoliko meseci nisam dobijao racune jer su ih slali na pogresnu adresu (nisam se selio); nemaju loyalti program... Nije valjda Beotel gori?!?

Moja racunica zasto Beotel tih 24 meseca ugovorne obaveze je sledeca (za Midi flat - 4mbit): prve godine 6 meseci gratis + 6 x 2190rsd = 13140rsd, posle toga se primenjuje loyalti program i cena istog paketa je 2.080rsd. Ako bih uplatio za 12 meseci unapred, to bi bilo 12 x 1860rsd = 22320rsd. Dakle, za dve godine kod Beotel-a placam 35460rsd. Kod Telekoma bih za isti period platio 24 x 2122.82rsd = 50950rsd.

Matematika je egzaktna nauka, a ova racunica je jasna: ostaje 150eur.

Imam svoj wireless ruter, tako da mi Telekomov nista ne znaci.

Da se vratim na svoje pitanje:

Citat:
crews_adder: Razmisljam o promeni provajdera, a vidim da i Beotel ima promociju 6 meseci gratis. Da li neko zna do kada traje? Na sajtu ne pise.
[ nikola87 @ 31.07.2011. 16:49 ] @
Prvo da ti toplo preporucim PTT ADSL

Citat:

U okviru PROMO ADSL kampanje sva fizička lica koja zaključe ugovor na 12 meseci plaćaju 50% od standardne cene ADSL usluge.

*Promotivni period traje od 01. jula do 30. septembra 2011. godine.


A sad da se vratim na Beotel.

Prva stvar kojom nisam bio zadovoljan je sto su mi paket od 6 Mbita ogranicili na 5 i nesto, iako
ne bi smelo da bude gubitaka, jer je port podesen na 16 Mbita.

Dalje, dok sam bio kod PTT-a prekid veze mi se desavao u izuzetnim situacijama, dok je kod
Beotela to sasvim normalna pojava.

Sada kako su poceli godisnji odmori nije izrazeno, ali zna da bude prilicno zagusen link u vecernjim
casovima.

Pominjes nepostojecu tehnicku podrsku kod Telekoma, isti je slucaj i ovde.
Oni su tu cisto reda radi i maltene sve sto znaju je da ti kazu da resetujes ruter i da ga podesis ponovo,
a ako je bilo sta ozbiljnije i oni se moraju obratiti Telekomovoj podrsci..tako da ovo slobodno mozes odbaciti
kao prednost Beotela..

Racunica za ustedu svakako stoji i zbog toga ti preporucujem da umesto 4/512 kod Beotela i 24 meseca ugovorne
obaveze, potpises ugovor na 12 meseci kod PTT-a sa brzinom 6/1, koji redovno kosta 2150 din i gde ce egzaktna racunica
izgledati ovako:
13140 (Beotel 4/512) - 12900 (PTT 6/1) = 240 din ustede sa daleko vecom brzinom

..ili ako zelis 4/512, tada ce racunica izgledati ovako:

13140 (Beotel 4/512) - 11100 (PTT 6/1) = 2040 din ustede za istu brzinu.


..sto se tice one dalje racunice za narednu godinu i 12 uplata unapred, mogu reci samo to da mislim da se za godinu dana moze dosta promeniti situacija
i da ces pozeleti da imas vecu brzinu pristupa..



....da dopunim, zaboravio sam da napomenem da prilicno rade traffic shaping, to se da primetiti na torrentima (znam da brzina torrenta zavisi od vise faktora),
ali je vise puta provereno sa razlicitim tipovima konekcije..


[Ovu poruku je menjao nikola87 dana 31.07.2011. u 23:05 GMT+1]
[ crews_adder @ 01.08.2011. 22:32 ] @
Izgleda da kod Beotel-a nema vise akcije "6 meseci gratis".
[ Nenad Vranjanac @ 14.08.2011. 22:09 ] @
i bolje. oni s vremena na vreme imaju sasvim ok akcije, lojalti paket je isto korektan (za osnovni paket 1300 din)
ali ovo vezivanje ugovorima na 2 godine je po meni cista glupost. najbolje ko za kredit za stan na 30 godina...
[ crews_adder @ 06.11.2011. 21:51 ] @
Opet imaju akciju, npr. Midi Flat za 1000rsd mesecno uz ugovornu obavezu 18meseci. Da li jos uvek ima problema sa konekcijom kod Beotel-a?
[ crews_adder @ 08.01.2012. 10:48 ] @
Iskoristio sam Beotel-ovu promociju i uzeo paket 4096/512 (Midi flat) za 1000rsd mesecno uz ugovor na 18 meseci. Poslali su mi ugovor i opremu na kucnu adresu dan posto sam se odlucio, a aktivirali odmah sutradan (iako je po njihovoj proceduri rok za pustanje od 3-15 radnih dana). Dobio sam na koriscenje TP link 8810 ruter (nije wifi). Bio sam vrlo skeptican zbog prethodnih komentara, ali za sada nema nikakvih problema sa konekcijom.
[ milan030 @ 20.11.2012. 21:07 ] @
Beotel, beotel, njihov sam korisnik niz godina unazad. Ranijih godina su bili super, povoljne promocije...ali sada sam nezadovoljan. Najvise mi smeta to sto je tehnicka podrska postala beskorisna. Ako ih pitas da setujes modem/ruter to OK, pa to zna i dete. Cim im postavis neko kompleksnije pitanje odmah uvijaju - pa to ne moze itd... I ne sijaju od ljubaznosti bas.
[ milosbeo @ 20.11.2012. 22:05 ] @
Citat:
milan030: Beotel, beotel, njihov sam korisnik niz godina unazad. Ranijih godina su bili super, povoljne promocije...ali sada sam nezadovoljan. Najvise mi smeta to sto je tehnicka podrska postala beskorisna. Ako ih pitas da setujes modem/ruter to OK, pa to zna i dete. Cim im postavis neko kompleksnije pitanje odmah uvijaju - pa to ne moze itd... I ne sijaju od ljubaznosti bas.


Sta te konkretno muci na ADSL-u, a da ne moze da ti pomogne teh. podrška?
[ Dalen @ 15.12.2012. 22:21 ] @
Pozdrav svima.

Da podelim svoje utiske, nadam se da će biti od koristi.

Koristim Beotelov aDSL 10 meseci, 6/1 Mb. Još ni jednom nisam morao da zovem tehničku podršku zbog problema sa vezom. Koristim torente puno, praktično danima ne isključujem komp samo zbog toga (imam prenesenih skoro 1 TB down+up) - ruter nema problem sam njima, a uz torente paralelno surfovanje, YouTube i Skajp video razgovori ne ispaštaju zbog toga. Vezu u isto vreme koriste 1-3 računara (kako kad) + Filips Skajp telefon i nema nikakvih problema. Ruter je jednom 2 meseca radio bez gašenja, ja bio preko grane, nije bilo nikakvih problema za druge korisnike kod kuće. Jedino što je "teta" iz Beotela umela da bude neprijatna tokom razgovora (u Telekomu su napravili grešku tokom moje migracije pa se stvar odužila na 2 nedelje) kada sam zvao da proverim zašto još uvek nisam prebačen. A ono opet bila i druga veoma prijatna i kooperativna sagovornica. Prilikom merenja na speedtest.net, što radim manje-više redovno, download je praktično uvek preko 5,9 a upload najčešće 0,84 ili 0,85. Sve u svemu, veoma sam zadovoljan, nadam se da će tako biti i preostalih 14 meseci koliko još traje ugovorna obaveza.
[ ironman @ 16.12.2012. 06:45 ] @
Ne razumem ovo "nisi gasio ruter", pa ja ga ne gasim već drugu godinu, Beotelov tplink, za 1000 din 4 mbita, nije loše, s obzirom da nemam uslove za bolje. Ponekad znaju oko ponoći da isključe na 10ak minuta, valjda nešto rade, ostalo je ok.
[ Dalen @ 11.01.2013. 05:41 ] @
"Nisam gasio" = nije bilo potrebe za ručnim resetovanjem rutera
[ dusanissimus @ 19.01.2013. 14:30 ] @
Jel zna neko sta ce sada da se desava sa beotelom, obzirom da je Telefonija (vlasnik beotela) u reorganizaciji i da prodaju gomilu
imovine... nekretnine, opticke kablove po vojodini, gasovod (????) i tako dalje...
u kojoj meri ce to da se odrazi na beotel?