[ BubaJez @ 19.07.2002. 15:59 ] @
U OE-u u tools-accounts-Mail-servers Pise :
Umesto POP3 servera localhost, a ime POP3 servera je u nastavku username-a.
Tako sada svaki put kada hocu da skinem postu moram da rucno upisem ime POP3 servera. Ako neko zan sta se to dogadja molim da podeli resenje misterije.
Pozdrav
[ Jbyn4e @ 19.07.2002. 17:00 ] @
Jel pise nesto tipa username#pop3.server?
Kako mislis - u nastavku username-a?
[ BubaJez @ 19.07.2002. 23:07 ] @
da upravo ovako izgleda
incoming mail(POP3):localhost
outgoing mail(SMTP):SMTP....
account name:username/POP3....

Dakle ovako, a kako da se to sredi ne znam...Nisam ni primetio posle cega se to pocelo desavati...
[ Jbyn4e @ 20.07.2002. 12:33 ] @
Mislim da sam ja imao slican slucaj kad sam bio instalirao Norton AntiVirus.... i on onda deluje kao neki proksic, prvo dovuce mailove u NAV, a onda ako je Ok dozvoli mail programu da skine mailove. Ako si deinstalirao NAV - onda ti je ovo verovatno ostalo. Ako hoces da koristis mail noprmalno - pa podesi brate kako ti je provajder definisao - u pop3 stavi pop3 server (npr. pop3.eunet.yu), smtp takodje podesis, a ono /server ili kako vec bese obrises, ostavis samo username i to ti je to.
[ BubaJez @ 20.07.2002. 20:45 ] @
Izvinjavam se ako sam ostavio utisak potpunog pocetnika, ali na zalost to nisam.
No u svakom slucajui hvala ti na pokusaju da mi pomognes; naime Nortona ili neceg slicnog nemam na compu :) te stoga nije sve "tako jednostavno" kao sto ti se ucinilo na prvi pogled.