[ Informator @ 25.07.2002. 02:34 ] @
Videh da ljudi traze ovu distribuciju, pa cisto da prenesem da sam video da moze da se nabavi na www.cdburn.tk, ja sam je kupio tamo.

Uzdam se u se' i u svoj SuSE!! :)

pozdrav,
Jovan
[ riddler @ 27.07.2002. 19:19 ] @
ma, najbolje mesto za kupovinu bilo kojeg Linuxa ti je www.pcdesign.co.yu imaju sve i svasta. U glavnom su to download verzije mada sada nude i originalne distribucije...SuSE npr. kosta 88EU..i tako..imaju sve i svasta i u opste nije skupo...
[ Tigerheart @ 31.07.2002. 21:20 ] @
:) HM ...
SuSE 8.0 Professional dolazi na 7CD-ova ... ovih 5 samo je samo minimalna instalacija (Defaulth installlation with staroffice ) jer se na 6 i 7 nalazi jos softvera tako svih sedam cd-ova cine celinu ....
Vidi se da su tih 5CD-ova koje pomenuti sajt nudi nabavljeno preko sajta www.pcdesign.co.yu jer smo imali par kupaca koji su trazili samo 5cd-ova a ne i svih 7, ... znaci u pitanju je DRUGA RUKA a ne prva ... :)

Takodje, cene su daleko pristupacnije nego od pomenute lokacije, kao i kvalitet usluge, ....
CD-ovi se iskljucivo rezu na originalnim Verbatim medijima od 700MB (trenutno u ponudi su Verbatim SuperAzo 700MB 1-40x)

spisak distribucija: www.pcdesign.co.yu/store/spisak.php
narucivanje: www.pcdesign.co.yu/store/forma.php