[ Vlad @ 30.07.2002. 09:16 ] @
Trazih pre neki dan kod ulicnih prodavaca knjiga na platou neke knjizice vezane za PC, ali su toliko skupe i stare da ne vredi bacati pare. Tada mi pade jedna ideja na pamet. Sigurno ste chuli da u beogradu postoji nekoliko berzi , kao na primer: berza diskova,ploca i kaseta nedeljom ispred skc-a, berza foto opreme u hotelu slavija/1. mesecno/... Zar ne bi bilo moguce organizovati slicnu berzu strucne literature, hardvera, opreme... Mozda bi se mogla kontaktirati neka jaca firma koja se bavi racunarima za ustupanje nekog prostora/to bi bila dobra reklama za njih/. Svrha berze: kupovina, prodaja, razmena strucne literature , hardvera , opreme. Sta mislite o tome??
[ hodac @ 31.07.2002. 02:14 ] @
Izvini, ali zar ne bi bilo bolje napraviti sajt , po meni bar to vise odgovara , znaci sajt na kome ce se nuditi literatura, puskice hardver, razmena , opcije i slicno, jos kad bi neko to napravio.
[ Vlad @ 31.07.2002. 09:24 ] @
Hodac mislim da nije bolje.Na berzi mozes da prelistas knjigu, pitas za savet, sve ti je na jednom mestu, nema placanja postarine ili cimanja busom iz jednog dela grada u drugi kao sto bi bilo ako bi to islo preko sajta. A i zdravo je da se malo digne dupe od racunara. Preporucujem ti, chisto da bi video o chemu se radi, da odes recimo na berzu foto opreme. Tu, osim opreme, mozes dobiti i gomilu saveta, i to besplatnih naravno. Pa nece mi valjda neko reci da korisnika foto opreme ima vishe nego korisnika racunara?!