[ scaevola @ 03.08.2002. 21:19 ] @
Sajt ima oko 60tak stranica. Posao pocinje 16.08. jer se tad vracam sa odmora. Prvi dizajn unutrasnje strane i vise detalja moze da se vidi na

www.magicbox.co.yu/projects/cont

Predlozite nesto, pa da se dogovorimo.


[ srlexic @ 05.08.2002. 18:05 ] @
vrlo neprofesionalan oglas...
[ B o j a n @ 05.08.2002. 20:30 ] @
Veoma.
Nije vredan ni diskusije, a kamoli prijavljivanja ... l;(
[ scaevola @ 19.08.2002. 11:54 ] @
Aha, ma nemoj ...

Pa prosvetli me onda sta treba da sadrzi 'profesionalan oglas'?
[ Goran Rakić @ 19.08.2002. 13:22 ] @
nego da li je izabrana ponuda?
[ B o j a n @ 20.08.2002. 02:14 ] @
Citat:
scaevola:
sta treba da sadrzi 'profesionalan oglas'?

Da sadrzi norme, minimalne vestine, i da se posao opise recima. Razvojni plan i sta ce se konkretno raditi se radi van javnosti.

I citaoca oglasa, a i nekog potencijalnog koji bi se mozda prijavio, APSOLUTNO ne interesuje zbog cega se ne treba prijavljivati do tamo nekog datuma, i da li je neko otisao na more, ili da li su sve ovce na broju.

A, i to sa "Predlozite nesto" deluje totalno nesamopouzdano. Na taj nacin se vec odaje da se ne zna _tacan_ cilj, i da je onaj "crtez" bezvredan.
I will not waste my cpu cycles on u.
[ Aleksandar Marković @ 20.08.2002. 17:06 ] @
Citat:
I will not waste my cpu cycles on u.



hehehe
[ scaevola @ 20.08.2002. 23:31 ] @
Citat:
B o j a n:
Da sadrzi norme, minimalne vestine, i da se posao opise recima. Razvojni plan i sta ce se konkretno raditi se radi van javnosti.

Dobro, dobro, ima smisla ovo sto govoris.
Citat:
B o j a n:
I citaoca oglasa, a i nekog potencijalnog koji bi se mozda prijavio, APSOLUTNO ne interesuje zbog cega se ne treba prijavljivati do tamo nekog datuma, i da li je neko otisao na more, ili da li su sve ovce na broju.

Ovim sam hteo samo da ljudim objasnim zasto necu moci da im se odgovorim na ponude, jer i sam zelim kad napisem mail da dobijem odgovor sto pre.
Citat:
B o j a n:
A, i to sa "Predlozite nesto" deluje totalno nesamopouzdano. Na taj nacin se vec odaje da se ne zna _tacan_ cilj, i da je onaj "crtez" bezvredan.
I will not waste my cpu cycles on u.

Predlozite nesto se odnosi na novac, nisam dovoljno jasno napisao, ali ko je shvatio shvatio.
Citat:
B o j a n:
I will not waste my cpu cycles on u.

Dobro ti ide ovaj engleski, daj i mene nauci te dosetke pa da izgledam i ja ultra profesionalno kao ti.
[ torbica @ 21.08.2002. 03:10 ] @
Nikola je po inzinjer i stariji je :) Ili radi u banci ili je posrednik odnosno obavlja nesto za continental banku tipa mreze racunari softver i sl.
continental banka je prva uvela visu koja vazi na netu te je sasvim prirodno da osavremeni sajt i poveca interaktivnost. Ko sto napisah Nikoli na pp nesto slicno ko www.nacional.org.yu sto uradi mrva... i da dodam posao vredi oko 10.000 eura :)
[ B o j a n @ 22.08.2002. 01:04 ] @
Citat:
scaevola:
Dobro ti ide ovaj engleski, daj i mene nauci te dosetke pa da izgledam i ja ultra profesionalno kao ti.

Ego, ego ... da li sam ga dodirnuo ? l;)
A za profesionalnost ? Pa mi smo ovde na forumu, ***i ga ... A osim toga, ja apsolutno nemam potrebe da budem ozbiljan, jer na kraju krajeva, ti dajes oglas L;) I od oglasa ti zavisi kakvi ce ti se ljudi javiti. Da sam ja web designer, ne bi mi padalo napamet da se javljam na ovaj oglas sa vrha teme.