[ Lalemajstormoler @ 25.06.2005. 21:06 ] @
Pozdrav svima,imam ovaj tv od juce,ali ne i daljinski za njega.
Model je BEOVISION LX 4500 Sve kodove iz Pilot kataloga sam isprobao,i ni jedan ne odgovara,moze li mi neko pomoci oko daljinca.
poz......lale amater
[ grandelektronik @ 26.06.2005. 09:29 ] @
obrati se Aswo-u u mirijevu kod njih ima daljinac koji sigurno radi taj model, ako slucajno nemaju mogu ti ja kupisti u sarajevu, kosta oko 12 evra
[ momir zoric @ 26.06.2005. 13:26 ] @
Original za taj tip televizora tj.njegova zamena je PILOTOV 1694Y. Kupi, ili nabavi
i mora da radi. Pozdrav Zoric..
[ Lalemajstormoler @ 26.06.2005. 15:35 ] @
Citat:
grandelektronik: obrati se Aswo-u u mirijevu kod njih ima daljinac koji sigurno radi taj model, ako slucajno nemaju mogu ti ja kupisti u sarajevu, kosta oko 12 evra




Hvala ti puno,pogledacu u ASWO pa ,ako nema cujemo se.

Citat:
momir zoric: Original za taj tip televizora tj.njegova zamena je PILOTOV 1694Y. Kupi, ili nabavi
i mora da radi. Pozdrav Zoric..


Hvala ti Zoricu,i ja sam nasao da je taj daljinac ok medjutim lik od koga nabavljam daljince,ga momentalno nema,a kaze da nije siguran da cu imati sve funkcije,preko tog Pilota 1694Y
poz......lale Amater
[ grandelektronik @ 26.06.2005. 22:19 ] @
taj pilot 1694 ne radi na lx modelima, na mx 500 moze samo iz blizine tako da iz
iskustva preporucujem daljinac COM /ne znam koji je broj/ ali sigurno radi. potrazi u ASWO-u
[ Lalemajstormoler @ 27.06.2005. 01:12 ] @
Citat:
grandelektronik: taj pilot 1694 ne radi na lx modelima, na mx 500 moze samo iz blizine tako da iz
iskustva preporucujem daljinac COM /ne znam koji je broj/ ali sigurno radi. potrazi u ASWO-u


Jedva cekam da svane,kako bi zvao ASWO,nemam strpjlenja.
poz......lale Amater
[ Lalemajstormoler @ 30.06.2005. 14:21 ] @
Citat:
grandelektronik: obrati se Aswo-u u mirijevu kod njih ima daljinac koji sigurno radi taj model, ako slucajno nemaju mogu ti ja kupisti u sarajevu, kosta oko 12 evra


Zdravo druze,zvao sam ASWO oni ga momentalno nemaju,i pitanje je kad ce ga dobiti,mozemo li se dogovoriti da mi ga ti kupis tu u Sarajevu,pa da vidimo ide li neki bus za BGD tako da bi ja mogao da platim soferu i da ga preuzmem,ako ti to nije problem.
poz......lale amater
[ Lalemajstormoler @ 30.06.2005. 22:05 ] @
Ajde ljudi frka je ima li ko daljinski za Bang Olufsena da ne maltretiram coveka da mi salje iz Sarajeva.
Poz......lale Velemajstor(u sahu)
[ grandelektronik @ 30.06.2005. 23:16 ] @
ok nije problem poslacu ti, evo ti moj tel. +38761278052, pami pusti poruku sutra da se dogovorimo, moze busom.
[ Lalemajstormoler @ 07.07.2005. 01:47 ] @
Hocu da se zahvalim svima ,a posebno grandelektronik u koji mi je omogucio da gledam moj Bang&Olufsen poslavsi mi daljinski za njega.
Jos jednom hvala
poz......lale