[ urnebes @ 04.07.2005. 21:01 ] @
jel postoji još šta na netu u vezi grafike di se može zaraditi. znam za turbosquid.com ali to je 3d modeliranje. isto tako i sa the3dstudio.com. jel postoji šta u vezi 2d grafike. nemislim na neku basnoslovnu lovu. oko 50$ mjesečno
[ cyberserbia @ 04.07.2005. 21:46 ] @
Tezak je zivot nas dizajnera
[ nexus @ 15.07.2005. 01:07 ] @
http://www.rentacoder.com
pa pokusaj... pare stizu preko western uniona
samo da upozorim da je konkurencija velika
narocito ljudi iz indije koji rade za minimalne iznose

pozdrav,
nexus
[ overmars85 @ 11.04.2014. 18:06 ] @
Veci deo zarade ce verovatno pojesti provizija!
[ eXtude @ 21.08.2014. 01:46 ] @
Citat:
overmars85
Veci deo zarade ce verovatno pojesti provizija!


Mozda nije tako bilo prije 8godina :D
[ EUKALIPTUS581 @ 27.10.2015. 00:12 ] @
Ovo je sajt za zaradu. Sve je vrlo jednostavno. Ako volite da fotografišete, ovo je sajt na kome možete postavljati bilo kakve fotografije (jedina dva uslova su da nisu tuđe, tj. skinute sa neta, i da nisu neprimerenog +18 sadržaja).
Cela suština je da na ovom sajtu kačite fotografije, šerujete ih što više (na fejsbuku, stranicama, grupama, forumima ili gde god) i od pregleda zarađujete novac. Postoji tri načina isplate (paypal, skrill ili preko deviznogračuna ako imate). Moja topla preporuka je skrill, ja tako primam novac, i mislim da je za Srbiju to najbolji način, ali o tom potom, to možete i kasnije da ispodešavate. Minimalan zarađeni iznos za isplatu je 25$ (ako idete preko paypal-a ili skrill-a). Taj iznos se vrlo lako dostiže, ali ako želite neke ozbiljnije cifre, mora dosta da se radi, a pre svega, morate imati stila za šerovanje (najbolje je ako imate zanimljive fotografije pa ih šerujete preko neke popularne fejsbuk stranice ili grupe itd.).

Napominjem da od fajlova koji se na ovaj sajt mogu kačiti nisu samo fotografije (mada je pre svega tome namenjen), već i tekstualni dokumenti i video zapisi.
Nalog se pravi tako što se jednostavno ulogujete sa svojim facebook nalogom, a ako nemate fejsbuk profil, ili iz bilo kojegrazloga ne želite sa svojim profilom da se logujete, možete napraviti nalog i standardno, putem mejla, kao na forumima.