[ - kai - @ 18.08.2002. 02:22 ] @
Calcium Cafe Presentacija.

www.rebuiltworld.net/kai/calcium

[ caiser @ 18.08.2002. 21:18 ] @
Nije lose, mada...dosta je mrtvo.
A sajt firme sa takvim proizvodom to nikako ne sme biti.
BTW, koja je ono ruzna beba, mogao si neku lepsu da nadjes. I kako ono tapse nogama??? Vise je za cirkus :)
[ Trunks @ 18.08.2002. 21:33 ] @
Znaš i sam, sviđa mi se.

Beba je super, i daje neki touch celom sajtu.
[ pixel_pimp @ 18.08.2002. 21:35 ] @
i ja sam ti vec rekao na DZ ali ajde opet..
slazem se sa Trunksom..
narocito u vezi bebe .. preslatka je !
[ NetworkAdmin @ 19.08.2002. 02:17 ] @
Meni samo da umjesto sterilno plave uzmes narandjastu boju bilo bi super.

Salim se za narandjastu boju, ako je kutija te boje a izgleda da jeste sve je OK, bolju sajta moras uskladiti sa pakovanjem.

Ja bih ti savjetovao malo markapa da ubacish i naglasis glavne misli jer judi "gledaju" internet a ne "chitaju". ja sam skrolao ono postavljena pitanja gore dole dva tri puta i nisam ukapirao sta je poenta tog proizvoda? Jeli to kafa ili zasladjivac tabletice koje sasdrze kalcijum?
[ ShojkE @ 19.08.2002. 03:41 ] @
OK...
Sajt je zaista malo mrtav... Po mom misljenju taj problem mozes da resis ubacivanjem samo jednog bannera... Inace mi se naslovna strana svidja kao i slika bebca sem sto se malo sporije ucitava...
[ CONFIQ @ 19.08.2002. 04:12 ] @
Citat:
NetworkAdmin:
....jer judi "gledaju" internet a ne "chitaju". ja sam skrolao ono postavljena pitanja gore dole dva tri puta i nisam ukapirao sta je poenta tog proizvoda? Jeli to kafa ili zasladjivac tabletice koje sasdrze kalcijum?



hum... Ne znam odakle tebi da to ljudi samo "gledaju" net ... Kaži mi šta radiš UPRAVO SAD!?!?!?

Inače što se tiče proizvoda


Ca Cafe je instant rastvorljiv u hladnoj i toploj vodi i



Sajt je stvarno sladak... lepo urađen moja ocena je velika 9ka
[ ||NeX|| @ 19.08.2002. 14:56 ] @
Sajte 100% izvršava svoju namjeru, ,da informiše posjetioca o produktu.
prosto, jednostavno i informativno to je koncept po kojem se radi, a ti si to uspjeo izvesti.
Po meni čista 10!
[ Ivan Dimkovic @ 19.08.2002. 15:28 ] @
Nego.. jel ovo "sa aspartamom" neka zajebancija, ili? :)))))))))))))))))) jos sa bebom na slici.... lol
[ broker @ 20.08.2002. 15:22 ] @
Skolski primer dobrog dizajna.. jedino mi smeta prevelika IMG bebe, ali posto se ucitava samo jednom, da se istrpeti. :)