[ bibby @ 12.08.2005. 15:54 ] @
Jel probao neko da instalira modem bez drivera s onog cd-a?

Smaraju one ikonice na desktopu i sys tray-u, svaki put kad se komp restartuje - eto ih. Pa ako je neko uspeo bez onog cd-a da - neka kaze kako.
[ rebersak @ 15.08.2005. 19:11 ] @
a kakav modem imaš i kako ti je povezan na komp?
[ bibby @ 16.08.2005. 15:15 ] @
ma to conexant-ov usb adsl modem, pretpostavljam da moze dobro da shljaka uz pomoc win drivera, bez ovih "sezamovih" drivera, ali me mrzi da se bakcem s tim - mozda je neko probao, pa ce reci... to sam mislio pre pisanja ovog threada, ali mrka kapa :)))
[ daki_bmw @ 16.08.2005. 22:47 ] @
Hajde ja da pokusam nekako da srocim sta sam uradio ako se setim (bilo je pre tri meseca...): I mene su smarale te ikonice koje se uvek pojavljuju i jos neke stvari (ne mogu da se setim sta bese...), pa sam cini mi se samo u msconfig-u otkacio da se sve vezano za conexant ne dize sa windows-om, a driver sam prethodno instalirao - sve regularno....i gle "cuda" - ikonica vise nema, ikonice u tray-u takodje....onog conexant-ovog procesa u task manager-u nema...a modem radi! Kada odem u control panel pa u conexant-ov setting, sve prikazuje kako treba! Nemoj me terati da ti objasnim sta se tu desilo, jer nemam pojma ali mi se mnogo svidja sto je tako kako je!