[ zobi @ 18.08.2005. 16:46 ] @
KAko da mp3 (sa PC-a) prebacim na audio kasetu
Hvala unapred
[ NrmMyth @ 18.08.2005. 22:01 ] @
Izvuc liniju iz PC na liniju/kasetofon.
Pustit MP3 na PC i tamo na kasetu snimiti.
Nije teska procedura.
[ zobi @ 19.08.2005. 12:04 ] @
Uradio tako, ne funkcionise
Zk --> kasetofon--->nesnima?
[ ton_majstor @ 19.08.2005. 12:07 ] @
Izvini, kako mi da znamo koji ti to kasetofon imaš?

Pojasni ovo, ili koristi pretragu, bilo je o ovome puno puta.

Najčešće je uzrok nemanje ispravnog kabla ili guranje džekova u POGREŠNE rupice....

[ NrmMyth @ 19.08.2005. 18:47 ] @
Jeli dobivas izlaz na zvucnicima od kasetofona?
[ codeus @ 20.08.2005. 01:38 ] @
desi subotican ...
audio line out na racunaru spoji na aux na deku ili liniji ... fino podesi nivoe pa snimaj ....
ja sam bio prinudjen da to radim (cca 30 kaseta) i koristio sam sb live i sony dek zadnje generacije sa podesavanjem nivoa snimanja za levi i desni kanal ...
i kod svagog snimanja trebalo je lepo podesiti nivoe da se zvuk na kaseti neizoblici ...
ili ukratko ... BATALI ... i kupi cd za u kola
[ MarKaba @ 27.08.2005. 11:48 ] @
Volim muziku ali ne pamtim ko sta peva. Slusam Acid Jazz i Fanki. Posto na nasim lokalnim stanicama ima obilje sund muzike bio sam primoran da moj PC spojim sa stubom AIWA. U winamp-u ubacim Mp3 Cd sa mojom muzikom i u drugoj sobi slusam muziku.
Onda mi je palo na pamet da snimim to na kasetu. Odaberem par (10-12) pesama pustim ih sa winamp-om a u AIWA stavim praznu kasetu i pritisnem dugme sa crvenom tackom na kojoj pise "rec". Zaboravio sam da napomenem da sam na stubu pritisnuo dugme aux cini mi se.
I za divno cudo snimilo se na kasetu.
Nadam se da sam bio od pomoci.
Pera Kojot Super Genije.
[ DzoksySp @ 31.08.2012. 15:58 ] @
Znam da je tema stara puno ali imam i ja isti problem ali ga ne mogu resiti.Trebam da snimim na kasetu sa kompa neku muziku.Na mini-liniji nemam nikakve ulaze sem onog za slusalice.Pokusao sam da kabal sa cincem 3.5mm sa obe strane tako sto sam jedan kraj stavio u ulaz za mikrofon a drugi u ulaz za slusalice i pustio pesmu,a na liniji stisnuo rec,nista se nije dogodilo.Isto sam pokusao i da stavim jedan kraj u plavu rupu ali opet nista se nije snimilo.Da li mi neko moze pomoci ili to na mojoj liniji nije izvodljivo?Inace linija koju imam je Quadro Mc-310 Pozz.
[ calexx @ 31.08.2012. 16:54 ] @
Nije izvodljivo, da bi nešto snimao moraš da imaš neki ulaz na liniji a to za slušalice nije ulaz nego izlaz.
[ valerijan @ 31.08.2012. 17:35 ] @
Eventualno možeš da:

1. mp3 fajlove/muziku narežeš na CD (naravno prvo ih konvertuj u Audio fajlove),

2. pa da taj CD snimiš na kasetu...ako postoji RECord "dugme" i opcija snimanja sa CDa na kasetu. ;)

dodatak: sad sam pronašao da taj Quadro i reprodukuje i snima, tako da možeš da pokušaš ovo iznad

takođe: reprodukuje i mp3 tako da to dodatno olakšava posao

[Ovu poruku je menjao valerijan dana 31.08.2012. u 18:56 GMT+1]
[ DzoksySp @ 31.08.2012. 18:29 ] @
Hvala vam puno.