[ igor82 @ 04.09.2005. 14:22 ] @
Ja sam pocetnik u izradi web sajtova pa pitam koji program treba da koristim u izradi sajta, da taj sajt na nesto lici a da program nije komplikovan.Na sajtu bi zeleo da napravim neku galeriju slika i anketu(kako to da izvedem a da bude po sistemu glasanja). FrontPage sam savladao pa me interesuje koji je sledeci nivo - Dremweaver?
[ MileG @ 04.09.2005. 18:30 ] @
Probaj DW!
[ ivanvul @ 04.09.2005. 18:37 ] @
ako si pocetnik trebace ti ovo

http://www.macromedia.com/supp...umentation/dwmx_tutorials.html
[ NikolaBlink @ 04.09.2005. 22:25 ] @
Bezi od front page-a. Pun je prljavog koda. DW je mnogo, mnogo bolji. Ako si vec savladao front page, nadji nekog ko poznaje DW, da ti pokaze osnove.
[ snipa @ 05.09.2005. 03:52 ] @
Dreamweaver ,izasla je 8ica.. www.macromedia.com


btw NikolaBlink: A ti si video Front Page-ov cod a?

[Ovu poruku je menjao snipa dana 05.09.2005. u 04:53 GMT+1]
[ NikolaBlink @ 05.09.2005. 11:24 ] @
Citat:
snipa: Dreamweaver ,izasla je 8ica.. www.macromedia.com


btw NikolaBlink: A ti si video Front Page-ov cod a?



Ocigledno da sam nejasno napisao ono sto sam zeleo da kazem. Nisam mislio na to da je pun prljavog koda FrontPage, vec da je HTML koji se iz njega generise pun prljavog koda.

Nadam se da je sada bilo dovoljno jasno.
[ snipa @ 05.09.2005. 21:36 ] @
Ja mislim da Front Page generishe sasvim ispravan kod ... ostalo je na choveku koji ga koristi
[ broker @ 06.09.2005. 00:35 ] @
Citat:
igor82: Ja sam pocetnik u izradi web sajtova pa pitam koji program treba da koristim u izradi sajta, da taj sajt na nesto lici a da program nije komplikovan.Na sajtu bi zeleo da napravim neku galeriju slika i anketu (kako to da izvedem a da bude po sistemu glasanja).


Nece ti nijedan program pomoci ako ne znas posao. Svi ti programi su smo alati i upotrebljivi su isto onoliko koliko i supersonicni avion, ako ne znas sve sto je potrebno da bi ih koristio. Iz tvog pitanja je ocigledno da ne znas ono sto je potrebno. ko zna posao, uopste se ne pita koji program da koristi jer ih poznaje i koristi kao i svaki drugi alat: svako za ono za sta je namenjen.

Citat:
FrontPage sam savladao pa me interesuje koji je sledeci nivo - Dremweaver?


Ne postoji nivoi te vrste. Sve dok budes razmisljao o tome da savladavas programe neces daleko stici. Treba da savladas zanat.
[ Red Reksi @ 02.02.2010. 23:52 ] @
Nemoj da te obeshrabre poruke ljudi koji misle da sve znaju. Mora se od necega poceti, niko se nije naucen rodio. Ako si savladao Front Page mozes da predjes na Dreamweaver. Mada po mom misljenju ni Front Page nije los i sa njim se moze uraditi sve sto je potrebno.
[ VladaSu @ 04.02.2010. 20:59 ] @
Jedini i poslednji nivo je NotePad!!! Ostalo batali ako zelis da ti kod bude stvarno dobar ili ih koristi kao pomocne alate a ne alat sa kojom ces napraviti stranicu.
[ Zoran Milovanovic @ 04.02.2010. 21:51 ] @
Ja sam vise za Notepad++, ako si vec "osudjen" da koristis *notepad*
[ Nemke_BG @ 04.02.2010. 22:02 ] @
cek a jel to stvarno niko nije primetio da je tema stara 5 godina...
[ aaaca @ 25.02.2016. 10:36 ] @
Stara je 11 godina.