[ hvarovic @ 05.09.2005. 20:49 ] @
Pozdrav!

dali netko zna kako postaviti Adsl (usb) Modem na windowse 98 SE.
Drivere sam postavio, modem je spojen, ali ne mogu se spoji ti na internet. Ne znam kako i gdje se postavlja username i password. Svaki put kad odem na "Make new connection" pitam za postavu dial-up modema, a nikako ne mogu namijestiti broadband (kao u windowsima XP) . dali netko zna kako bih mogao postaviti taj broadband.

Hvala!
[ Milan Andjelkovic @ 05.09.2005. 21:14 ] @
Čini mi se da 98ica (možda čak i win2000) nemaju mogućnost pravljenja pppoe/pppoa konekcije. što je neophodno za uspostavljanje adsl konekcije preko usb modema. Ako je to slučaj (a proveri za svaki slučaj) onda bi trebalo naći neku aplikaciju/dodatak za windows koji bi to radio.
[ hvarovic @ 05.09.2005. 21:47 ] @
nisam baš upoznat sa tim stvarima, pa ne znam koji dodatak bih trebao skinuti sa interneta. Da li možda znaš koji dodatak bih trebao skinuti?
[ burex @ 05.09.2005. 22:32 ] @
Probaj RASPPPoE:

http://www.raspppoe.com/
[ NBG @ 06.09.2005. 01:08 ] @
Kod mene usb modem radi bez problema na win98 SE.Connexant USB ADSL WAN ADAPTER i drajveri koje sam dobio sa njim.
[ miloseski @ 06.09.2005. 13:15 ] @
sasvim lepo radi WinPoET..trazi gogleom posto ne znam odakle mozes da ga skines..
pozdrav
[ hvarovic @ 06.09.2005. 14:10 ] @
skinuo sam sa interneta Rasppoe ali ga ne mogu instalirati. pokaže mi poruku " No Dial-up Devices Found". Pročitao sam u uputama za instalaciju da treba skinuti neku zakrpu. zakrpu sam skinu i instalirao, ali kada pokrenem instalaciju Raspppoe napiše mi prethodnu poruku.