[ jorganwd @ 11.09.2005. 01:38 ] @
Razmisljam da idem na CeBIT 2006-te pa me interesuju iskustva onih koji su bili, sta je bilo, kako je bilo, sta sve ima itd. :D
Takodje me interesuju ponude turistickih agencija koje su organizovale putovanje iz SCG ove godine, kakve su bile ponude, cijene itd. mislim da nije vec organizovano putovanje, malo je prerano to kod nas je sve u poslednji cas. Sad rechite koliko da skupim para, trebao bih vec poceti, 'studenti su fukare (sirotinja)' :)
[ Mister Big Time @ 09.11.2005. 16:11 ] @
Ukratko: ne isplati se ici preko domacih agencija.... derikoze.
Potrazi temu od prosle godine...
[ sudyxor @ 05.12.2005. 11:36 ] @
Uglavnom je problem smestaja, jer sve bude zakrceno... ali moze da se nadje smestaj kod nasih ljudi koji zive tamo (takodje preko agencije), cini mi se da je cena oko 50€ po krevetu. Taxi od aerodroma do grada je oko 1€ po km, u samom Hanoveru je odlican metro tj laka zeleznica (ide do samog sajma).
CeBIT 2005 - najbolje vidi na njihovom oficijalnom sajtu, u principu je ogroman, sa najvecim akcentom na racunarskoj opremi, anti-virusnom softveru, ali naravno, postoje i sale "specijalizovane" za druge komunikacione uredjaje. Sasvim je ok za nove kontakte, eventualne pregovore oko partnerstva (za distribuciju proizvoda npr), pa i da se sazna ponesto (off the record). Postoje i sala sa predavanjima na aktuelne teme, nista preterano detaljno (po 15-ak minuta).
A ko voli pivo... to je vec druga prica :)
[ BakiD @ 28.02.2006. 10:56 ] @
uvek nosi sa sobom plan sajma.... odmah isplaniraj sta ces sve da pogledas... iz koje hale ces da krenes.... kad vec ides ,gledaj da ga posetis na par dana, da mozes na miru da vidis sve sta te zanima.... uzivaj... i kad se vratis , baci utiske na ES....




pozdrav
[ kasaad @ 28.02.2006. 14:03 ] @
Zivim u hannoveru i bavim se racunarima ceo zivot tako da ako neko bude imao potrebe moze da me kontaktira na mail ako mogu nekako da pomognem :)

Kas
[ pctel @ 28.02.2006. 16:06 ] @
Imao sam nameru da idem ali su mi Nemci uskratili vizu (trebalo je Prle i Tihi na vreme sve da ih pobiju )
@kasaad
Zalba je u toku pa ako mi izdaju vizu onda ce to biti u poslednjem trenutku pa bi mi dobro dosla pomoc oko nalazenja slobodnog smestaja u Hanoveru.
[ Mister Big Time @ 03.03.2006. 15:52 ] @
@kasaad: blago tebi... ides na Cebit kao mi na pijacu :D