[ alpha @ 10.09.2002. 01:36 ] @
...nadam se da nisam promasio temu... imam problem: imam nalog za mail na hotmail-u, a zaboravio sam lozinku... e, sad, posto mi je password snimljen u express-u jos uvek mogu da skidam mail, ali sam u frci jer mi sledi reinstalacija OS... kako da provalim gde gde je zapisan taj pasword u njidozama... zaboravio sam i odgovor na secret question... ja sam ceprkao po registry fajlu, ali ne dobijam nista sto ima smisla... varijanta da koriscenjem outlook pasword recovery-a ne radi, jer iz nekog razloga (priznajem, glup sam :)) ) ne mogu da taj nalog eksportujem iz exprees=a u microsoft outlook...
hilfe?
[ majak @ 10.09.2002. 11:53 ] @
"...e, sad, posto mi je password snimljen u express-u jos uvek mogu da skidam mail ..."

Ako sam shvatio u tools->accounts->mail->properties->servers ti je cekirana opcija remember pasword.

Na NET-u imas puno programcica koji mogu da procitaju karaktere koji se skrivaju iza "**********" :))
[ alpha @ 10.09.2002. 19:38 ] @
... aha, a gde da ja to nadjem... ako moze neki link odakle mogu da potrazim ili nesto slicno... nemam bas puno expir. u tim stvarima, nazalost :((((
[ camypaj @ 10.09.2002. 23:54 ] @
sibnucu ti ja prog na mail, ali ne znam na koji ?
javi mi se privatnom porukom ili na mail iz mog profila.

mislim da program nije veliki...

camypaj
-------------
What do you mean? You actually read this tagline?!?
[ StratOS @ 11.09.2002. 23:30 ] @
za vlastiti comp upotrebi : http://www.rekenwonder.com/revealer.htm

a mozes i da koristiš

Ovo !!


Citat:

zaboravio sam i odgovor na secret question... ja sam ceprkao po registry fajlu
Odgovor na secret question nije u registru, negu na serveru !!!


Citat:

ne mogu da taj nalog eksportujem iz exprees=a u microsoft outlook...
A zasto ne ??
Koju verziju programa imas ??

[ alpha @ 12.09.2002. 13:18 ] @
tja... nemam pojma zasto nece da mi eksportuje naloge iz express-a u Outlook... mozda zato sto je hotmail u pitanju? a, sto se tice one druge varijante, da, znam za secret question, ali sam (debil, naravno) stavio neki glupi odgovor, koji takodje nemam zapisan... smrc... ma sve bi bilo ok, da nisam u frci da cu morati da reinstaliram njindoze, i onda zbogom nalogu... otvoricu nov, nema frke, ali posle javljanje ljudima, pa dok se setim kome sam sve dao taj email a nije mi na listi u outlooku, etc,etc... komplikovano, a ja nebih da vise komplikujem...