[ Radovan__III @ 01.10.2005. 23:06 ] @
Da li jemoguce poslati poruku tako da za posiljaoca poruke pise neki nepostojeci mail. Tj zeleo bi da se nasalim sa jednim prijateljem slanjem odredjenog maila.

Hvala
[ Intesa1 @ 01.10.2005. 23:59 ] @
pa sad ne znam točno na šta misliš al ako ga misliš zezat otvori neki bezveze acount na nekom webmailu sa lažnim podacima i zezaj ga :) :p

[ drb @ 02.10.2005. 10:26 ] @
Naravno, najnajjednostavnije ti je sa thunderbird-om (vjerovatno mogu i svi trugi ali za ovaj znam sigurno) kad budes pravio nalog samo u polja eMail adress upises sta hoces i koristis SMTP od svog ISP-a(jer ne zahteva login). U header-u se naravno sve vidi ali lik koga tako zaj**avas vjerovatno i ne zna sta je header.
[ zus @ 02.10.2005. 10:52 ] @
Mislim da program X-mailBombarder može da odradi to što tebi treba.
[ Radovan__III @ 02.10.2005. 17:51 ] @
Citat:
drb: Naravno, najnajjednostavnije ti je sa thunderbird-om (vjerovatno mogu i svi trugi ali za ovaj znam sigurno) kad budes pravio nalog samo u polja eMail adress upises sta hoces i koristis SMTP od svog ISP-a(jer ne zahteva login). U header-u se naravno sve vidi ali lik koga tako zaj**avas vjerovatno i ne zna sta je header.



Jak kako se toga nisam setio vec mi toradi preko tunderbirda, svima pise moj mail sa googla , ah hvala :)
[ stemark @ 07.10.2005. 17:11 ] @
Naravno da je moguće. Ja koristim Operu i postupak je sledeći:
Tools-Maila and chat accounts-upravljanje nalozima i ako imaš već otvoren nalog u Operi ideš na opciju Uredi zatim u Opštem upiši proizvoljnu mej adresu i to je to

[Ovu poruku je menjao stemark dana 07.10.2005. u 18:12 GMT+1]
[ Mister Big Time @ 13.10.2005. 01:55 ] @
Promeni samo adresu sa SquirellMail-a npr.