[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 12.10.2005. 09:04 ] @
Imam neki problem sa domenom expertteam.co.yu

Svaki put kada pristupam iz firme otvara mi se stara prezentacija (bela podloga sa logom firme i sa tri dugmeta za izbor jezika..ruski, eng i srpski) koja je bila hostovana kod neke druge firme. Kada se konektujem od kuće ili probam da joj pristupim preko mobilnog vidim novu (plavu..samo kostur) i uspem skinuti i mail, međutim, na poslu se konektujem preko euneta (a mislim da sam u nekom od logova koje mi je hosting firma poslala video da je stara prezentacija bila hostovana na nekom od eunetovih servera), pa me zanima da nije problem baš u tome..kad idem preko euneta vidim staru hostovanu kod njih, a kad idem preko nekog drugog provajdera vidim ovu novu. Inače, zbog ovog problema, ne mogu u firmi ni poštu da pročitam.

Jel imate ideju zbog čega je nastao ovaj problem?

P.S. Svoj sajt hostujem kod iste firme, na istom serveru, koji je u itom trenutku dostupan, tako da sam isključio pad servera hosting firme.
[ pctel @ 12.10.2005. 11:10 ] @
Mala greska oko DNS-a. Pozovi EUNET da obrise staru prezentaciju i sve ce se srediti za par dana.
[ gandalf @ 12.10.2005. 11:59 ] @
Trazi da ti obrisu primarni dns kod eunet-a koji ocigledno ukazuju na pogresan server

[Ovu poruku je menjao gandalf dana 12.10.2005. u 12:59 GMT+1]
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 13.10.2005. 13:18 ] @
Fazon je bio što EUnet prvo traži prezentaciju kod sebe, pa se tek onda obraća NIC-u.
Obisali su u EUnetu domen i prezentaciju danas, pa sve lepo radi.