[ Trinaesto prase @ 22.10.2005. 11:15 ] @
Zanima me da li je neko radio za njih jer mi je ponudjen posao uz obavezu da kod njih upisem postdiplomske studije.
Obzirom da sam sa Racunarskih nauka i informatike, a tamo su iskljucivo sa Racunarske tehnike ne nude mi poslove u mojoj struci vec ono sto niko od njih ne zna ili nece da radi. Prednost je to sto mi placaju upis postdiplomskih, ali samo pod uslovom da magistriram u protivnom ocekuju da im vratim ulozen novac. Plata prva 2-3 meseca nije ni za mesecne racune struje i komunalija.
Iznenadilo me je da nisu ni proveravali sta znam, sto mi govori da im ni ne trebam za to za sta sam se skolovao.
Zanima me sta znate o ovome da bih se lakse odlucio.
[ Davor Vlajkovic @ 23.10.2005. 00:04 ] @
Iskreno prvi put čujem za taj institut u NS, ako može baci neki link do njih ili neku drugu informaciju kako bismo malo proučili njihov rad.

Priča u startu miriše na prevaru.
[ Sardon @ 23.10.2005. 12:31 ] @
http://www.micronasnit.com/
[ burner @ 23.10.2005. 18:41 ] @
Rudnik. Možeš super stvari da naučiš (ako te zanima digitalna obrada signala, programiranje mikrokontrolera & slično). Kada su meni nudili posao (pre tri godine) uslovi su bili isti (tada su nudili 6.000 din mesečno = 200 DM = 100€), bez plaćenog staža & socijalnog minimum godinu dana, pa ako se "pokažeš", onda te prijave ali na minimalac, pa opet godinu dana dokazivanje, pa malo veća plata.... E, ako izdržiš pune tri godine, i uz to ispolažeš bar deo tih ispita, onda bude dobra plata, prijavljen si na pun iznos i slične normalne stvari. Ako imaš ko da te finansira za to vreme i hoćeš da učiš, i da radiš minimum 12h dnevno, onda prihvati... Srećno!

[Ovu poruku je menjao burner dana 23.10.2005. u 19:42 GMT+1]