[ ewoks @ 23.10.2005. 20:10 ] @
Pozdrav svima i na podfoumu.. tek sam primetio da je otvoren podforum pa se malo ponavljam u odnosu na parent dir.. SORRY zbog toga..
dakle imam plocu a7v266-c, Athlon1800+, 256MB rama.. graficka je atiRadeon 9550GE 128mb, 128bit-na, AGP8x, ali ploca podrzava samo AGP4x.. trebalo bi da pocnem da koristim to za AutoCAD,ArchiCAD i 3dstudio posto sam upisao arhitekturu.. eventualno jos neki od programa u ovoj struci.. zanima me kako ce se to ponasati sa ovim programima, koristi li neko ovu karticu za nevedenu namenu i kako se pokazala, posto sam cuo da ati ima problema sa openGL-om koji je potreban za radu navedenim..imam (kao u rezervi) NVIDIA geForce2 64mb ali sumnjam da bi to bolje radilo.. vase misljenje? da li bi dodavanje rama znacajno poboljsalo stvari? unapred hvala svima
[ sabrina @ 23.10.2005. 20:20 ] @
stavi još memorije ,256 Mb ili 512 Mb (najjeftiniji DDR koji bude za kupiti), da malo lakše diše...(da ne swapa)

za ostalo ne brini... raditi će dobro
[ SerZile @ 23.10.2005. 21:57 ] @
Cao,

Evo mene ponovo. Ja bih da se ispravim. I ja dajem glas da dodas jos 512 memorije, od toga te sigurno nece boleti glava, a bez toga ce ponekada da te zaboli glava.

Pozdrav