[ Bad Habbit @ 03.11.2005. 08:03 ] @
Da li neko od vas ima probleme sa adsl-om na centrali Dedinje? Prvi put nisam mogao da pristupim pre dva dana, znaci u utorak. Prvo sam mislio da su menjali encapsulation, pa sam promenio, medjutim nista. Probao sam da restartujem router, software-ski, hardware-ski, medjutim nista. Onda sam ih zvao i rekli su mi da je neki kvar na centrali Dedinje i da su poslali ekipu da to sredi. Posle par sati zvali su me iz korisnickog servisa da mi kaz da je sve u redu. U utorka je bilo ok, medjutim juce(sreda), opet je nastao problem i nisam mogao, negde popodne, predvece, da pristupim internetu. Nisam ih zvao posto sam pretpostavio da ih sada zove milion ljudi, a da je problem opet u centrali. Ubrzo je internet proradio. Jutros, preko oko pola sata, znaci 8:30h ukljucio sam racunar i nista, ne mogugu opet na internet, opet nesto nije u redu. Do sada nisam imao nikakave probleme sa sezamom, ali ovo je sada vec treci dan za redom i treci kvar. Interesuje me da li jos neko sa ove centrale ima iste probleme? Sta mislite da li ce to konacno resiti ili ne?
[ Mihailo @ 03.11.2005. 08:54 ] @
Telekom menja kablove (!?) pa je zbog toga cela ADSL mreža (!?) offline, danas ceo dan i verovatno sutra. To sam čuo jutros.
[ tdjokic @ 03.11.2005. 09:48 ] @
Verat ADSL - centrala Dedinje - problemi juce i danas. Konekcije ili nema ili puzi. Ja se bas cudio sto se niko ne javlja sa tim problemom.
[ Gojko Vujovic @ 03.11.2005. 09:53 ] @
Iz Telekoma potvrdili da postoje problemi, nisu mogli da daju vreme do rešavanja.
[ Bad Habbit @ 03.11.2005. 10:14 ] @
Evo meni je sada proradio. Mada, napominjem da je ovo vec treci put za tri dana da se ovi problemi desavaju, a ranije nikada sa sezamom nisam imao nikakvih problema.
[ tdjokic @ 03.11.2005. 12:53 ] @
Da, i kod mene sad radi (Verat, centrala Dedinje, stanujem na Banjici)