[ `and @ 07.11.2005. 18:51 ] @

http://phearless.headcoders.net/

Prihvataju se samo komentari onih koji stvarno procitaju nesto !
P.S Mozda se u medjuvremenu pojavi jos jedan tekst, ubacen naknadno !
[ unknown-3 @ 07.11.2005. 22:02 ] @
ma bezi bre.aj da izlazi cesce:>ali ovo...

salim se
dobar je:>>
[ biotech @ 07.11.2005. 22:24 ] @
ma ok su momci,dopadaju mi se...dobri su im tekstovi,svidja mi se ono symbianu mada ja imam windows smartphone pa ako bi nama lamerima pokazali neku foru o tome :-),inace pratio sam ih i ranije su imali dobre tekstove kao sto je bio samba:win & lin dance :-)

(samo moglo bi to da ide i na nekom stranom jeziku,pomoglo bi da imaju i siri auditorijum,ovako su totalno andergraund-pa,verovatno tako zele i da ostane)

[Ovu poruku je menjao biotech dana 07.11.2005. u 23:26 GMT+1]
[ m4rk0 @ 07.11.2005. 22:50 ] @
Mashala, odlican posao smo odradili...
[ unknown-3 @ 08.11.2005. 09:01 ] @
Ma kaki strani jezici:>nemogu da stignu ni na ovome.ko da su phrack jbt:>
[ Mitrović Srđan @ 08.11.2005. 12:26 ] @
Super samo napred :)
prebolesno , odlicna obadva teksta autora h44rpa stvaro dubina dubina BRAVO!
[ Mitrović Srđan @ 09.11.2005. 14:48 ] @
UPDATE:::::::

Phreaking in Serbia 2: Telekom

dodato jos jedan tekst by BaCkSpAcE. Tema je phreaking i mislim da ce
biti mnogo zainteresovanih za ovaj tekst.

good work back
[ Danilo Cvjeticanin @ 10.11.2005. 15:56 ] @
Svaka cast momci. Nadamo se da ce u sledecem broju biti i moj tekst.
SQL injection, exploiting all version of forums.
[ s!c @ 10.11.2005. 18:50 ] @
Jebate, lijepo se razvija taj Phear. Really nice. Shteta za Deroka. Mozhda da on bude neshto kao "guest star" autor - kada ima neku zanimljivu temu neka ju bogato obradi. Ili tako neshto. I prijedlog za bl00da - ne bi shkodilo malo pregledati tekst poslije pisanja; em je dugachak em je formating sheban em ima previshe tochkica. Ako vam je tako teshko raditi lektorizaciju, poshaljite meni neshto pa chu pomochi.

Neka se shatt izjasni.
[ phearless editor @ 10.11.2005. 19:51 ] @
Citat:
Mozhda da on bude neshto kao "guest star" autor - kada ima neku zanimljivu temu neka ju bogato obradi.

Ti izgleda nisi shvatio ono sto je napisano u intro-u. deroko nece da pise zato sto nema ko da cita
njegove tekstove jer su previse napredni za ovu publiku.
Citat:
ne bi shkodilo malo pregledati tekst poslije pisanja; em je dugachak em je formating sheban em ima previshe tochkica

Tekst je lepo formatiran, nista ne shtrchi van, mozda je do tvog editora.
Sto se tice ostalih detalja vezanih za urednost bloodovog teksta to nije sredjeno jer:
1. blood je kasnio 8 dana sa tekstom
2. kad je konacno predao tekst (dva puta je predavao, jednom nezavrsen) nije se imalo vremena
za sredjivanje toliko stranica jer je bio cilj sto pre objaviti.

Ne ocekujem nikakvo razumevanje jer niko od vas ne zna kakva je frka pred objavljivanje.

Za #5 su propisana pravila, bice detaljno sredjivanje i cenzurisanje gluposti, onakvi introi i sl.
nece vise postojati ni u jednom tekstu. Svi ce morati da postuju zadati deadline, a ne
da pocinju pisanje dva dana pre kraja.

Takodje, za dva-tri dana ocekujte nov dizajn sajta, news i CFP.

Toliko.



[Ovu poruku je menjao phearless editor dana 10.11.2005. u 21:01 GMT+1]
[ Danilo Cvjeticanin @ 10.11.2005. 21:20 ] @
Citat:
phearless editor: Tekst je lepo formatiran, nista ne shtrchi van, mozda je do tvog editora.
Sto se tice ostalih detalja vezanih za urednost bloodovog teksta to nije sredjeno jer:
1. blood je kasnio 8 dana sa tekstom
2. kad je konacno predao tekst (dva puta je predavao, jednom nezavrsen) nije se imalo vremena
za sredjivanje toliko stranica jer je bio cilj sto pre objaviti.

Ne ocekujem nikakvo razumevanje jer niko od vas ne zna kakva je frka pred objavljivanje.

Za #5 su propisana pravila, bice detaljno sredjivanje i cenzurisanje gluposti, onakvi introi i sl.
nece vise postojati ni u jednom tekstu. Svi ce morati da postuju zadati deadline, a ne
da pocinju pisanje dva dana pre kraja.

Takodje, za dva-tri dana ocekujte nov dizajn sajta, news i CFP.

Toliko.



[Ovu poruku je menjao phearless editor dana 10.11.2005. u 21:01 GMT+1]

E to je kultura i ponasanje tako treba da bude. Cudo da nisi odgovorio na moj post. Nadam se da ce i moj tekst da prodje :D
[ s!c @ 11.11.2005. 14:40 ] @
PhD. (Shatt, or who ever you are) - ja sve tekstove chitam sa Damn Nfo Reader. Svi ostali tesktovi lijepo izgledaju. Svi, osim bl00dovog. No, ovo je samo kozmetichka strana.

Shto se tiche Deroka, shvatio sam ja shto pishe u uvodniku. No, bash sam zato napisao "guest star" - ako uleti neka tema koja je zanimljiva i koja privljachi vishe pazhnje neka ju obradi.
[ phearless editor @ 11.11.2005. 23:56 ] @
Ne znam, ja lepo vidim tekst u svim linux editorima i proverio sam i windows notepad. Sve je ok.
Anyway, bice sve urednije za #5, kao sto sam i najavio...
Citat:
Shto se tiche Deroka, shvatio sam ja shto pishe u uvodniku.

deroko se pise sa malim 'd' :D On bije zbog toga :))

Citat:
Shatt, or who ever you are

Ja sam, ko drugi.

[Ovu poruku je menjao phearless editor dana 12.11.2005. u 00:56 GMT+1]
[ s!c @ 12.11.2005. 16:10 ] @
Ok - derko it is =)
[shala] BTW, da nije on zbog toga otishao? Neshto mi je sumnjivo ovo "nitko ne chita"?! [/shala] =))

Pitao sam tko si jer si se do malo prije javljao sa nicka commentator. Valjda.
[ Mitrović Srđan @ 12.11.2005. 20:05 ] @
http://www.gamer.hr/ je uz

http://packetstormsecurity.org/groups/phearless/

objavio vest o izlasku zine-a :)
[ `and @ 13.11.2005. 10:15 ] @
Ma klinci se igrali sa nbtstat ...