[ plazma @ 30.09.2002. 22:46 ] @
Kako da u VB - u napravim class? Ili jos bolje kako da povezem da listbox item "stor- i" vise varijabla u njega, naziv, string, integer, real i bmp? A da ta cela baza itema se snima na izlasku programa ili na click na dugme u data fajl? (input mi je iz textbox - a, a bmp iz browse, i sve to treba kada user klikne na listbox item ili izabere ga i clickne dugme da se pojavi u labeli i controli za prikazivanje bmp-a)
[ jc denton @ 30.09.2002. 23:25 ] @
Dosta nejasno. Pokusaj opet da objasnis da bi ti pomogli u resavanju problema.
[ plazma @ 01.10.2002. 23:52 ] @
Kako da povezem da listbox item sadrzi vise varijabli (naziv itema koji se pojavljuje u listboxu, jos neki string, integer, decimalnu cifru i bimap(sliku))? A da svi podatci tog itema se snimaju na izlasku programa ili na click na dugme u data fajl(da su podatci listboxa i itema, kao i njihove varijable u data fajlu). (input u listu se vrsi iz textbox - a, a bmp iz browse(korisnik bi sam trebao da bira bmp(ovo znam kako da uradim)), i sve to treba kada user klikne na listbox item ili izabere ga i clickne na dugme (recimo prikazi) da se pojavi u labeli i controli za prikazivanje bmp-a(da se iz tog listbox itema procitaju uneti bmp - ovi, decimalne cifre, integer i jos jedan string))???