[ nemanja87 @ 24.11.2005. 19:22 ] @
Treba mi savet oko kupovine TV aparata. Ponudjen mi je sony trinitron TV 73cm ekran sa svim onim zezancijama kao sto su teletekst i slika u slici. Covek ga ceni 100 eura i daje mi garanciju od 6 meseci. Moze li neko da mi kaze kakvi su Sony trinitron televizori i da li ovo vredi para. Tv je 5 godina star. Unapred hvala.
[ FlashMaster @ 24.11.2005. 20:01 ] @
Citat:
nemanja87: Covek ga ceni 100 eura .


Cena mi je nesto mala.Vide li se sve tri osnovne boje(crvena,plava,zelena)?

Ovo kazem zato sto su ekrani kod ovih modela katastrofa.Uglavnom im ode katoda za crvenu boju...
[ gagizr @ 24.11.2005. 20:10 ] @
tako je Flash..slazem se to je i moje iskustvo s ovim modelom..........
tako da je sve ovo vrlo sumnjivo.......mislim znas onu pricu..... tip prodaje Mercedes u odlicnom stanju za male pare...........
[ Lalemajstormoler @ 24.11.2005. 21:30 ] @
Kako ces znati da li su sve tri boje dobre?
Nadji program tv Palma,pa pogledaj u njihov logo u uglu ekrana,i ako su sve boje ok,mislim prirodne,pogotovo crvena,ako nije narandzasta ili da vuce na neku crvenu nijansu,onda kupuj,mada mislim i ja da mu je cena od 100 eura nerealna,za taj tv koji je star oko 5 godina,bi morao izdvojiti bar 150 eura,minimum,
Poz......Lale
[ p.cudic @ 25.11.2005. 15:53 ] @
Ima jos jedna fora, smanji boje na minimum, slika mora biti cisto crno-bela ako vuce (blago) u neku bezi od njega !
[ Lalemajstormoler @ 25.11.2005. 23:31 ] @
Citat:
p.cudic: Ima jos jedna fora, smanji boje na minimum, slika mora biti cisto crno-bela ako vuce (blago) u neku bezi od njega !


Tacno tako to sam zaboravio,jebiga godine,godine....