[ Veljko @ 08.10.2002. 18:17 ] @
Da li je neko imao problema sa sledecim i da li neko zna kako da resim problem:

Koristim vec duze vreme Easy CD Creator 4.05 i 5.3 na drugoj masini.
Problem se javlja kod rezanja Audio CD-a.
Naime, sve kako valja podesim Disc-At-Once i cekiram Write CD Text.
Medjutim svaki treci-cetvrti put mi snimi cd bez CD Text-a i to zavisno koji je put po redu zajebao naziva redom New CD Title (1) > Track 1 (1) itd...

Razac je Teac 8/8/32x

Greska se javlja kod obe verzije programa!

P.S. Samo bez odgovora: Nero !
[ baxmax @ 08.10.2002. 23:20 ] @
koristi CD clone , imas i na srpskome i na hrvatskome jeziku..
najbolji je u klasi ako zelis klonirati cD.
a sad.. ono tvoje ..

koristi WinON CD program ,lagan za upotrebu i jednostavan...

Nero i nije bas neki program.. :-)ali ja ga koristim.. fercera super...
kada imam problem oko kopiranja igara , onda koristim CD clone ..
[ Miško Stefanović @ 12.10.2002. 09:33 ] @
Ako već nisi uradio update onda skokni do Roxio.com i skini fajl ecdc_v5.3basic.exe reda 11M. Mislim da će to rešiti tvoj problem.

Meni je na XP v5.1platinum pravila slične i veće probleme koji su nestali posle primene update za moju verziju 18M, (da budem malo jasniji: nije prepoznavao Teac-W540 kao CDRW već kao običan CD, sprečavao je shutdown i stalno vrteo restart itd.)
Ovo provereno dobro radi i na WinME, nadam se da će i na Win2000.

Pozdrav.
[ Veljko @ 12.10.2002. 12:47 ] @
Pa rekao sam da imam tu verziju!

Izgleda da samo mene snalaze takvi problemi

Mozda ima neke veze sa duzinom naziva pesma ili nekih karaktera koji se koriste, a ne postoji mogucnost da se snime na AudioCD ?!?
[ Miško Stefanović @ 13.10.2002. 22:26 ] @
Ova tema me baš zaintrigirala, pa sam otišao na Roxio forum i tamo našao dve interesantne sitnice koje bi možda mogle da ti pomognu:

1. Par ljudi je rešilo problem time što su UDMA za CD prebacili na PIO.
2. U regeditu proveri poslednje tri cifre koje identifikuju tvoj CD. Ukoliko su one 159 tada je opcija CD Text praktično onemogućena, pa ih treba prepraviti u 128 i tada sve treba da radi, TVRDI ROXIO Techsupport!

Takođe ima novi sp4 od 19.9. a u opisu pominju, mada ne baš jasno i neke probleme oko upisa teksta.

Većina učesnika se slaže da tih problema nema u platinum verziji.

Umalo da zaboravim, ima update driver za koji takođe kažu da je nekima rešio problem skoro identičan tvome. Važi za obe tvoje verzije.

Ako ništa ne pomogne probaj da sa hp.com skineš free program HP Record Now koji kažu radi savršeno ceo posao a jewelcase ume da pročita sve informacije sa tako napravljenog CD-a.

Pozdrav.