[ prazilook @ 10.10.2002. 09:09 ] @
www.kan.co.yu
dobro dosli
[ Trunks @ 10.10.2002. 14:37 ] @
Odlično, s obzirom da ti je prvi sajt.

Nemam sad vremena da pišem neke opširnije kritike, ali ovo je sasvim zadovoljavajuće (napominjem -- samo zato što je prvi sajt).
Ne bi bilo loše kad bi koristio sva naša slova.
[ 01011011 @ 11.10.2002. 00:58 ] @
Il sam ja lud, ili si se ti malko vise od ovoga bavio flashom, ukoliko hoces da nam kazes da si uzeo knjigu za flash i naucio ovo za mjesec dana, i da nista nisi prije radio, onda ti ja mogu reci da je to toalni bulshit...

Mada sajt nije los. Cak sto vise svidja mi se.
[ prazilook @ 11.10.2002. 08:38 ] @
ha,ha, ovo mi se svidelo,nisam rekao da sam juce kupio racunar,nisam rekao ni da ne znam da radim sa grafikom,naprotiv...
ovo jeste moj prvi sajt ali nisam hteo da mi to bude sad neko opravdanje.predugo sam ja u tom filmu...
[ NetworkAdmin @ 11.10.2002. 10:45 ] @
Sajt nije los, vizuelno lijepo uredjen doduse ima dosta nefunkcionalnih elemenata koji izgledaju kao da se trebaju kliknuti kad ono nista...
[ ShojkE @ 11.10.2002. 11:33 ] @
Fino, zaista lepo...
Imam par primera koje je i Network primetio... Imas suvise elemenata koji nemaju svoju narocitu funkciju... Suvise puta se vracas na ovu pocetnu stranicu... Muzika je cool mada imas jednu malu rupu u loopu, ali nista sto se ne da srediti... Svidja mi se loading... Bezveze su mi linkovi sa strane... Bolje je da ih smestis na stranicu sa linkovima, a taj prostor da oslobodis za neku drugu sliku jer su ovako i suvise mali i nemaju svoju funkciju... Sve u svemu OK za pocetak...
[ prazilook @ 28.10.2002. 15:44 ] @
tek da se pohvalim...
:: golden web avard 2002-2003 ::
inache hvala vam svima koji ste komentarisali rad