[ REPLI @ 02.07.2001. 17:16 ] @
Ako znate irc mirc php html , imate siroku sferu interesovanja, zelite da novosti podelite sa drugim i tako ucestvujete u izgradnji sajta www.chat.co.yu javi te se na [email protected]

najpotrebiji su nam Virtuelni novinari ...za stalan update vijesti

ako misite da bi ste mogli imati uspjesnu rubriku ...
temu na forumima ...
ma sta bilo ...
[ Boris @ 02.07.2001. 21:28 ] @
Cao REPLICATORU ja sam AnDrEaTiC na irc.cg.yu mozda me znas posto si mi davao neke sop-ove na #city i tako to.Evo ja bih ponesto napisao ponekad.A hteo bih jedan link da mi dodas tamo u linkovi eto tako.
-------------------------------------------------------------------------------------
[email protected]
[ REPLI @ 03.07.2001. 01:51 ] @
ok salji na mail ...
[email protected] pass i uusername i sta bi ti sve volio da radis ...
[ tOwk @ 08.07.2001. 23:26 ] @
E ovako, ja nisam koristio irc servise već dugo, dugo vremena (oko godinu dana, +- koji mesec). U svojoj mladosti pravio sam mIRC skripte, visio po 5 sati dnevno na raznim IRC serverima, držao svoje 15-minutne IRC servere i slično.

Ja bih bio veoma rad da radim nešto kao što je predloženo, ali pod par uslova:
- da imam obezbeđenu stalnu vezu sa Internetom protoka najmanje 128Kbps (poprečna veza odgovara, može i ISDN, ali liniju mi vi obezbeđujete, kao i to da sve troškove snosite vi)
- da imam minimalne prihode od 10$ po slovu teksta koje objavim (može i protivvrednost u "evrima")
- da dobijem kuću površine makar 300m2 na plaži (na nekoj mediteranskoj bi odgovaralo, francuska ili španija)
- kola (mercedes s600 bi u potpunosti odgovarao za moje skromne zahteve)


Ukoliko moju ponudu smatrate neprihvatljivom, oglasite se sa vašim predlogom.

Hvala na razumevanju, i radujem i nadam se saradnji sa Vama, uvaženi kolega.

I na kraju:
Toliko.
[ Ivand @ 08.07.2001. 23:42 ] @
skromnost je vrlina ;)
[ eeee @ 07.08.2001. 23:26 ] @
Je l' trazite jos novinare? Dajete li platu? Imam iskustvo.
[ MaxPayne @ 31.08.2001. 19:25 ] @
E Danilo pa de ovde nadje da trazis ljude...
jes da ima lamera kolko hocesh ali teshko ....
Ajd javi se ponekad...

Heiny
[ techbabe22 @ 30.07.2003. 18:28 ] @
Radila bi kao novinar. Imam iskustva. Mozete me kontaktirati na [email protected]
Pozdrav
Nevena