[ 7e7 @ 09.01.2006. 18:46 ] @
Pozdrav, imam jedan problemcic sa codec-ima pa ako bi neko znao kako da izvedem sledece:
htio bih da u Nero 6 (Nero/Extras/Encode Files) ubacim plugin za WMA 9. Radi se o tome da trebam veliki broj fajlova iz mp3 formata prebaciti u WMA9!! Cool Edit Pro 2.0 ima mogucnost da ucita i konvertuje vise fajlova odjednom, ali on samo podrzava WMA8. Za sada to mogu jedino tako da ucitam pjesmu u Nero Wave Editor i onda Save As..., ali jednu po jednu!! Odgovaralo bi mi ako uspijem da dodam plugin ili u Cool Edit ili u Nero. Ako neko zna kako da to uradim, gdje da u racunaru pronadjem te fajlove (ili da ih skinem sa interneta) i gdje da ih kopiram. Jer vec imam instaliran "Windows Media 9 Runtime Files" i WMP9.

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 10.01.2006. u 11:10 GMT+1]
[ momsab @ 20.01.2006. 00:59 ] @
uzmes lepo novi WMP10, neki drugi audio convertor, recimo GX Transcoder, koji radi sa WMA9, 9.1 itd,koliko videh u opcijama za video convertor, ili onaj drugi, manji poznatiji program, nesto dpamp

[ 7e7 @ 23.01.2006. 11:21 ] @
Rijesio sam prvo i u Cool Edit-u a onda kasnije i instalcijom WM10 na drugom racunaru. U C:\Program Files\Ahead\Nero... nalazi se fajl msa.dll, treba ga prekopirati u folder Cool Edit-a i iako i dalje samo nudi WMA8, u stvari kompresuje u WMA9. Zgodna varka. Poz