[ sergio_mrav @ 09.01.2006. 21:24 ] @
Posto jos nemam nekog iskustva sa nekim dobrim telefonima, i tim operativnim sistemima na njima a bas mi to treba merkao sam ova dva modela.

P900 mi deluje kao savrsen model koji meni treba, ali em sto ga nema kupiti novog u Beogradu em sto je nesto jaca cena (ja mislim iz opravdanih razloga) pa sam mislio da je i 6630 odgovarajuci model.

Prevashodno mi telefon treba za proveru maila, dobar organajzer, nekakva beleske i podsetnike ali i da citam dokumente u nekim formatima. Kamera i super zvuk su mi malo u drugom planu mada daleko da mi je totalno nebitno.

Pa sad me zanima da li neko ima iskustva sa oba modela i sta mogu ocekivati od jednog a sta od drugog? Da li 6630 moze da mi bude adekvatna zamena?

Pozdrav
[ zorg @ 19.01.2006. 21:13 ] @
Ja imam 6630 mesec dana i izvlacim maximum iz njega. ProfiMail za mail, RepliGo za citanje (spremljenih na kompu .doc, .pdf, .html) dokumenata, OperaMini za net, ProfiExplorer (uz profi mail), Sheet (exel tabele), Wireless IRC, Adobe acrobat reader, Resco Viewer za fotke, Power MP3 za muziku, Smart Player za filmove, par dobrih igara, i sta ces vishe. Ima sve.
[ CodeZero @ 26.02.2006. 22:11 ] @
Uzeo sam pre par dana Nokiu 6630 tel. je extra i vise od toga.Ima sve sto se pozeleti moze,mada su mogli samo da dodaju radioi to bi bilo to...