[ Deus Lex @ 13.01.2006. 03:01 ] @
Imam problem koji ne mogu da rešim, na pojedinim sajtovima i forumima ne mogu da vidim slike iako je cela strana učitana(tekst je učitan dok slike nisu), već moram da kliknem desnim tasterom na mestu gde se nalazi slika i kliknem View Image, takodje i neka Buttons ne mogu da vidim, (primera radi Sign off ili Sign out, ikonice za inbox trash i ostalo na hotmailu), ako neko zna šta je u pitanju neka se javi!
[ Goran Mijailovic @ 13.01.2006. 12:29 ] @
Nesto ti blokira slike (podesavanja u browseru ili neki third party sw ili cak firewall) ;)
[ Milan Gligorijevic @ 13.01.2006. 13:02 ] @
Da li koristis Internet Explorer ili nesto drugo ?
Ja koristim operu i ona ima mogucnost da ne prikazuje/prikazuje slike.
[ Biliboj @ 31.01.2006. 22:57 ] @
reci mi gde je u operi ta mogucnost da se vrsi izbor slika, da li da se snimaju ili ne,

iritira me to sto kada snimim stranicu na hard, nemam slike u okviru nje
[ lonelyrider_44 @ 31.01.2006. 23:19 ] @
Vrlo je jednostavno, kada ides na Save As pod file type izberes umesto html, html with images, i to je to...nadam se da sam ti odgovorio na pitanje.
pozdrav
[ Biliboj @ 01.02.2006. 22:38 ] @
nemogu da verujem, osecam se pomalo tupavo,

HVALA PUNO
[ Stele @ 05.02.2006. 12:03 ] @
……...hteo bi da se nadovežem na prethodne postove sa sledećim problemom.
Elem, kada iz Opere snimimo neku Web stranicu kao html with images , naprimer u My documents, a posle toga snimimo još nekoliko html stranica po istom principu takođe u My documents primetićemo da da su sve snimljene slike izmešane, pa još ako u My documents postoje i neki drugi fajlovi nastaje takav haos u kome je snalaženje prava umetnost. Takođe, ako čovek poželi da izbriše neki od snimljenih html fajlova nemoguće je povezati koje slike pripadaju kojoj stranici.......
Interesuje me da li je moguće da se snimanje web stranica iz Opere izvede kao naprimer u IE gde se sve slike vezane za jedan html file snimaju u poseban folder, odnosno da se prilikom brisanja html fajla automatski briše i folder u kojem se nalaze slike vezane za html fajl koji se briše.......

[ BBS @ 06.02.2006. 01:40 ] @
Naravno da je moguce ali pomocu sledece ruske ekstenzije tj programcica:

http://my.opera.com/serbian/forums/topic.dml?id=114473

a bolje upustvo imas na:

http://www.mycity.co.yu/phpbb/...696a0d7f43f1146f1a1c440f551a50

I problem resen
[ Stele @ 11.02.2006. 14:50 ] @
Ovo Rusko cudo stvarno radi

Hvala na pomoci.
Pozdrav Stele!
[ old @ 12.02.2006. 08:19 ] @
Meni odrađuje posao i najprostije: kliknuti na ikonicu "napravi novi folder" u "save as" prozoru za dijalog Opere. Tu se lako bira ime foldera, a ne kao kad IE napravi sam.