[ sekula_86 @ 29.01.2006. 21:53 ] @
Imam sledecu konfiguraciju procesor Celeron D 2.66Mhz, ploca Asus P4V8X-X,512MB RAM Brand, 40GB Maxtor 7200 rpm/min, graficka Asus 9200se 128 MB itd. Problem je u sledecem otkad sam se umrezio u lokalnu mrezu ima nas oko 200 korisnika preko koje imamo internet, game servere i mnostvo korisnih stvari je da otkad sam poceo da igram igrice na mrezi kompijuter mi se restartuje odjednom u sred igrice. Prvo je poceo samo da izadje iz igrice npr. Counter Strike 1.6, zatim da mi se restartuje usred igrice i sada mi se restartuje i kad ne igram igrice kod obicnog surfovanja itd. Probao sam da radim i igram igrice i bez mreze i opet isto restart. Reinstalirao sam Windows i opet isto. Temperatura procesora je 43 stepena, ploce 29 stepeni, hard diska 32 stepena. Ne znam sta vise da uradim? Svaka pomoc bi mi dobro dosla! Unapred hvala!!!
[ pctel @ 30.01.2006. 03:25 ] @
Probaj pa javi sta se desava:
http://www.elitesecurity.org/tema/47316
[ sekula_86 @ 01.02.2006. 18:44 ] @
Testirao sam komp onako kako si rekao i ispostavilo se da je RAM pisalo failed. Hvala na pomoci!!! Postoji jos jedna zanimljiva stvar oko mog racunara a to je da tastatura nece da radi na standardnom portu. To sam primetio kad sam ukucavao serijski broj od Windows-a znaci ukucam nekako taj serijski broj i ostane mi jedno slovo i nema sanse da ga ukucam i ja pomislim tastatura riknula i pozajmim od druga drugu koja ima USB prikljucak i prelaz na taj standardan port i opet nece da radi, i onda pikljucim tastaturu na USB i radi. Kupim drugu obicnu tastaturu i opet nece i onda kupim tastaturu sa USB prikljuckom i ona radi. Da li je to riknuo taj port za tastaturu ili je nesto drugo ploca ASUS P4V8X-X je relativno nova ima samo godinu i dva meseca?
[ savkov @ 02.02.2006. 14:14 ] @
probaj da otkacis dugme za restarr ood ploce. Ja sa<m imao slican problem pa sam ga tako resio dok nekupim novo kuciste.
[ sekula_86 @ 02.02.2006. 14:28 ] @
Pa necu sad nista da diram kupio sam tastaturu sa USB prikljuckom i radi normalno. Hvala na savetu!!!
[ buljko @ 02.02.2006. 23:04 ] @
Citat:
sekula_86: Pa necu sad nista da diram kupio sam tastaturu sa USB prikljuckom i radi normalno. Hvala na savetu!!!


Ok, zavrsio si posao i neka tako i ostane. Samo probaj sledeci put da Win
instaliras BEZ PS2 mouse. Identicne probleme imao sam na Matsonic 8137C+
i na ploci kao sto je tvoja i ovo je bilo resenje. Mouse ubacis naknadno kada
prodje taj deo instalacije.
[ sekula_86 @ 03.02.2006. 19:12 ] @
Ok. Hvala na savetu!!!