[ mickopopov @ 06.02.2006. 14:10 ] @
ORIS Kreativne Solucije je konsalting firma sa fokusom na regrutaciju kadrova.
Nasa organizacija se bavi identifikacijom i evaluacijom kadrova za nase klijente.
Pogledajte opis posla za kojim nas klijent trenutno ima potrebu i ukoliko mislite da ste kvalifikovani za ovaj posao odgovorite mi na mail adresu [email protected] zajedno sa najnovijom verzijom vaseg rezimea.

J2EE Team Leader: (SiCG-Novi Sad/Beograd/Nis)
Obrazovanje: Fakultet
Tip posla: Stalan
Serijski broj posla: 05083002


Nas klijent je filijala evropske IT kompanije za razovj web aplikacija. Trenutno ima otvorene pozicije za junior i senior-level Java J2EE Developere. Kandidati za ove pozicije moraju imati direktono iskustvo kao J2EE programeri sa fokusom na razovoj back enda.
Poznavanje OOP koncepta kao i radno znanje RDBMS (MSSQL/Oracle/MySQL) su pozeljni. Odlicno verbalno i pisano znanje Engleskog jezika je takodje veliki plus. Na poziciji senior-level Java J2EE Developer kandidat ce usko saradjivati sa arhitektama projekta u cilju razovja njihovih idejnih resenja.
U zelji da bolje upoznate nasu klijent kompaniju saljem vam link na kojem mozete naci vise informacija
http://orissolutions.blogspot....und-running-shortly-after.html,
za sve dodatne informacije slobodno me kontaktirajte.

Molim vas da pazljivo pogledate opis posla za kojim nas klijent ima potrebu. Ako niste zainteresovani za navedenu poziciju, a znate i mozete da preporucite nekoga, molim vas da ga upoznate sa nasom ponudom i prosledite mu nase kontakt informacije.


Sve informacije koje podelite s nama spadaju u domen poslovne tajne i mi se ponašamo u skladu s tim. Samo u dogovoru s vama i uz vašu dozvolu vaši podaci mogu biti prezentirani našem klijentu.


S’ postovanjem,
Miloš Popov
HR Consultant
ORIS Creative Solutions Inc.

tel: 021/472-3540
icq: 239-330-394
e: [email protected]
w: www.orissolutions.ca